Diddy Baby Daughter Love’ın Yeni Fotoğraflarını Paylaştı – Hollywood Life


Diddy Baby Daughter Love'ın Yeni Fotoğraflarını Paylaştı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

diddy kızının daha tatlı fotoğraflarını paylaşarak gururlu bir pop olduğunu kanıtladı Sean Combs’u seviyorum. Mega müzik yapımcısı işini aldı instagram Ekim ayında birlikte karşıladığı minik bebeği göstermek için 28 Ocak Cumartesi günü Dana Tran. “Ben BÜYÜK AŞKIM, O BEBEK AŞKIM” başlıklı fotoğraflarda, kız annesinin kucağında otururken dünyaya meydan okumaya hazır gibi gülümserken görülebiliyor!

“Dün Gece” rapçisi, 10 Aralık’ta Twitter üzerinden yedinci çocuğunu dünyaya duyurduğunda hayranlarını şaşırttı. “Kızım Love Sean Combs’u dünyaya davet ettiğim için çok mutluyum” diye yazdı. “Anne Taraklar, Quincy, Justin, Hıristiyan, Şans, D’Lila, Jessie ve ben hepinizi çok seviyorum! Tanrı en büyüktür!” diye ekledi, altı büyük çocuğunu haykırarak.

Hayranların bildiği gibi, Diddy ile romantik bir ilişki içinde olduğu için Love’ın gelişi bazılarının kaşlarını kaldırdı. Yung Miami 2021’den beri, yeni yıl arifesinde Instagram yetkilisi olmalarına rağmen. Ancak viral drama, Yung Miami’den sonra öldü. kabul edildi bebek “sürpriz olmadı.”

Tabii ki, sürpriz bir bebek ilişkilerine yeterince ışık tutmadıysa, Yung Miami (gerçek adı Caresha Brownlee) belirli bir seks eylemine olan düşkünlüğünü açıkladığında buna daha fazla dikkat çekti. onun vahşi sırasında Caresha lütfen hip hop efsanesi ile röportaj Trina 19 Ocak’ta Yung bir içki oyunu oynadı ve kendisinin bir “altın duşlar” hayranı,” cinsel bir eylem olarak partnerinin üzerine işemenin takma adı. Ya da elbette, “Pee Diddy” Twitter’da en çok konuşulan konu haline geldiğinden, rapçinin Sean Combs ile olan aşkına atıfta bulunarak sosyal medya da çıldırdı!

Çiftin ilk olarak 2021’in sonlarında bir ilişki içinde oldukları söylendi, ancak bu Haziran 2022’de Diddy’nin Yung Miami’nin kendi parçası olduklarını açıkladığı zamana kadar değildi. Caresha lütfen dijital ses dosyası. Çıkıyoruz. Randevularımız var. Biz arkadaşız,” diye açıkladı. “Egzotik yerlere gidiyoruz. Harika zamanlarımız var.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/diddy-baby-daughter-love-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir