Diddy, 2022 BET Ödülleri’nde ‘Seni Özleyeceğim’ Kim Porter’a Adandı – Hollywood Life


P diddy


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Diddy müzik endüstrisine yıllar içinde yaptığı katkılardan dolayı 2022 BET Ödülleri’nde Yaşam Boyu Başarı Ödülü ile onurlandırıldı. Bebek yüzlü ve Kanye Batı ona ödülü takdim ederken, diğer yıldızlar Mary J. Blige ve busta tekerlemeler ona bir övgüde bulundu, ancak bu, Diddy’nin geç saatlere olan bağlılığıydı. Kim Porter‘Seni Özleyeceğim’ şarkısını söylerken gecenin en unutulmaz anıydı. Aşağıdan izleyin.

BAHİS ilan edildi Diddy 13 Haziran’da bu yılın alıcısı oldu. BET CEO’su “Diddy, topluluğumuzda her zaman engelleri aşan, benzeri görülmemiş yüksekliklere ulaşan, yeni yollar açan ve bunu yaparken hepimiz için çıtayı yükselten öncü bir güç olmuştur” , Scott Mills, yaptığı açıklamada. “Virtüözlüğü yalnızca müzikten medyaya, kültürden, iş dünyasına ve hayırseverliğe kadar uzanan yelpazesiyle eşleşiyor – Diddy, Black Excellence’ı örneklendirdi. Arkadaşımız Diddy’nin olağanüstü başarılarını tanımak için en büyük sahnemizi kullanma fırsatına sahip olduğumuz için mutluyuz.”

Connie Orlando, BET’in Özel Ürünler, Müzik Programlama, Müzik Stratejisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Diddy’yi “etkisi müzik, medya, moda ve yaşam tarzı arasında tarihi paradigma değişimleri yaratan benzersiz bir kültürel güç ve yaratıcı vizyon sahibi” olarak nitelendirdi. O ekledi, “Ve daha bitmedi; mirası çığır açmaya devam ediyor ve bu Yaşam Boyu Başarı Ödülü, hip hop ve pop kültürü üzerindeki yadsınamaz etkisini daha da pekiştiriyor.”

P diddy
P. Diddy 2022 BBMA’larına geldi (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Diddy, 1990’ların başında Bad Boy Entertainment’ı kurdu ve onu dairesinden dışarı attı. Bütün müzikler. İmza attıktan sonra kariyeri başladı craig mack ve kötü şöhretli BÜYÜK Diddy, 1997’de “Can’t Kimse Hold Me Down”ı çıkardığında Puff Daddy adı altında kendi başına patladı. Billboard Hot 100 listesinde 1 numaraya yükseldi ve 28 hafta orada kaldı. Single, ilk albümünden çıktı, Çıkış yok. Oradaki en büyük müzik efsanelerinden bazılarıyla çalıştı, örneğin Aretha franklin ve Mariah Carey.

P diddy
P. Diddy’nin ayrıca kariyer rekorları kıran bir performans sergilemesi bekleniyor (Fotoğraf: Chris Pizzello/AP/Shutterstock)

Diddy’nin son ödül töreni, ev sahipliği yaptığı 2022 Billboard Müzik Ödülleri’nde geldi. Mayıs ayında yaptığı röportaja göre mesajı İlan panosu, sevgiyi ve kabulü teşvik etmekti. Bu davet demekti Morgan Wallen28 ve Travis Scott31, ikisi de sektör tarafından iptal edildikten sonra sahneye çıktı. Morgan, kendi adına 2020’den kovuldu Cumartesi gecesi canlı COVİD-19 protokollerini çiğnerken yakalandıktan ve videoda ırkçı bir aşağılama bağırırken yakalandıktan sonra eğlence endüstrisinden geçici olarak reddedildikten sonra konser verdi. Öte yandan Travis’in Astroworld Festivali Kasım 2021’de dokuz izleyici üyesinin ölümüne yol açtı. “Gösterinin havası sevgi ve bağışlama hakkında. Müzisyen bir aile olarak hiçbirimiz aziz değiliz; Hiçbirimiz hayatta başlarına gelen şeylerden yoksun değiliz,” diye açıkladı Diddy bakış açısını. “Doğrudan yaptığım şeylerden biri iptal edilenin iptalini geri almak. Bu son dakika haberi çünkü insanlar iptali iptal etmekle ilgili değil. Ancak iptal etmek, durması gereken bir trend.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/diddy-ill-be-missing-you-kim-porter-bet-awards-2022/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir