Dick Van Dyke Ayak İşleri Yaparken Gülümsedi – Hollywood Life


çük van lezbiyen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Dick Van lezbiyen96, yaşının onu yavaşlatmasına izin vermiyor! Oyuncunun yeni fotoğrafları, burada görülebilen, ona 16 Haziran’da Malibu’da bazı arkadaşlarıyla öğle yemeğinden çıkarken gösterin. Geziden sonra, bazı ayak işlerini yaptı ve kendi kendine bronzlaştırıcı sprey almak için bir mağazaya gitti. Dışarıdayken, hayranlarına “hala burada olmaktan memnun olduğunu” söylediği bildirildi. Altıncı Sayfa. Dışarıdaki gün boyunca, Dick lacivert pantolon ve gri yakalı bir gömlek giydi ve arabasına binerken kaybolan kameralara bir gülümseme attı.

Dick’in bir videosu ayrıca, dışarıda park etmiş bir aracın yolcu koltuğuna doğru yürürken adımlarında hala biraz moral olduğunu gösterdi. bu Mary Poppins star son yıllarda aktifliğini koruyor, sık sık eşiyle birlikte spor salonuna gidiyor, Arlene Gümüş, 50, 2012’de evlendi. Dick ve Arlene, SAG Ödülleri’nde ilk tanıştıktan sonra, romantik ilişkilerine başlamadan önce birkaç yıl arkadaştılar. Bu yılın başlarında, Sevgililer Günü şerefine çok güzel bir videoda birlikte dans ettiler ve Dick hala kendine özgü hareketlerini sergileyebileceğini kanıtladı!

çük van lezbiyen
Bir görünüm sırasında gülümseyen Dick Van Dyke. (Broadimage/Shutterstock)

Bu son gezi, Dick’in bir kez daha dışarıdayken bir “Spoonful of Sugar” sweatshirt giydiğini gördükten bir ay sonra geldi. Sweatshirt, elbette, filmine bir referanstı. Mary Poppins. Hayranlar, renkli tasarımı giyen yıldızı görünce çılgına döndü.

Son röportajlarda Dick, sonraki yıllarda egzersiz rutinini sürdürmeyi tartıştı. 2021’deki bir röportajda, “Dışarıdaki tüm yaşlılar, beni dinleyin” dedi. Bu Sabah CBS. “Sana söylüyorum – devam edebilirsin. Hala dans edip şarkı söylüyorum!” Hatta röportaj sırasında mekik çekerek gücünü gösterdi ve “Birçok arkadaşım bunları yapmaz” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/dick-van-dyke-smiling-errands-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel