Diane Kruger Sonunda & Norman Reedus’un Kızının Adını Açıkladı


İlk çocuğunu kucağına aldıktan üç yıl sonra Norman Reedus, Diane Kruger kızları hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmaya hazır.

Aslında, 45 yaşındaki özel aktris, gencin adını resmen açıkladı: Nova Tennessee.

ile bir görüşme sırasında İnsanlar yeni kitabını tanıtmak için, Gökyüzünden Bir İsimKruger ismin arkasındaki anlamı paylaştı, onu ve Reedus’u (aynı zamanda 22 yaşındaki oğlu paylaşan) kaydetti. Mingus eski ile Helena Christensen) hayatlarının bu sonraki bölümünden ve kalplerine yakın ve sevgili bir hedeften ilham aldı.

“Ona 42 yaşında geç kaldım ve [Norman] Kruger, çok daha gençken bir çocuğu oldu,” diye açıkladı çıkışa. “Latince’de ‘Nova’ yeni başlangıç ​​anlamına gelir ve bir nova yıldızı değişmeye devam eder ve yeniden doğar. Tennessee ve Smoky Dağları’nı seviyoruz; Orada motosiklet gezileri yapıyoruz.”

Ayrıca küçük çocuklarına “Noonoo” veya “Neenee” takma ad olarak dediklerini söyledi. Ve bu, Kruger’ın çocuğun adını ilk kez kamuya açıklarken, daha önce kendi resimlerini yayınlayarak lakabı ima etti. Instagram’a “Nova” kolye takmak.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330490/diane-kruger-finally-reveals-the-name-of-her-and-norman-reedus-3-year-old-daughter?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir