Diane Keaton Miley Cyrus’un ‘Flowers’ Şarkısıyla Dans Ediyor – Hollywood Life


Diane Keaton Miley Cyrus'un 'Flowers' Şarkısıyla Dans Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Stewart Cook/Shutterstock

Diane Keaton dans hareketlerinin ünlü stil anlayışı kadar sevimli ve ilginç olduğunu kanıtladı! 77 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, instagram 20 Ocak Cuma günü kuyruk tüyü salladığı bir videoyu paylaşmak için Miley Cyrus’un yeni şarkı “Çiçekler” İmza niteliğindeki uzun şapkasını ve siyah takımını sallayan Diane, pop yıldızının şarkısı arka planda çınlarken hayatı için dans etti. “İNANILMAZ ŞARKIN BANA KENDİ BAHÇEMDE DANS ETME NEDENİ VERDİ!” Diane, “Miley’e” başlıklı klibe altyazı yazdı.

Klipte, Annie Salonu uzun otlarla ve sevimli bir köpekle dolu arka bahçesinin etrafında yıldızlar parlıyor. Daha sonra kendini toparlayıp bir dönüş yapmadan önce onu yere kadar kırar. Koreografi, Diane’in A-list arkadaşlarından oldukça alkış aldı. Kerry Washington “Aynı!” yorumunu yaptı. ve Lindsay Lohan bir sürü gülen yüz emojisi yayınladı.

Hayranların bildiği gibi, Diane pop müzik sahnesine yabancı değil, çünkü o bir dizide yer aldı. Justin Bieber’ın “Ghost” için müzik videosu. Aktris, dramatik kısa filmde kocasını ve babasını kaybetmenin yasını tutan pop yıldızının annesini canlandırdı. Hatta o sırada Instagram’da projeyle dalga geçti. “HAYAL Mİ KURUYORUM???” gönderiye açıklama yaptı. “JUSTIN BİEBER VE O’NUN İNANILMAZ EKİBİYLE ÇALIŞMAK NE KADAR ONURDU!!!

Bu arada hayranlar, Miley’nin eski eşinden bir gün önce yayınladığı için ayrılık marşı olarak adlandırılan yeni şarkısını dinlemeye doyamamış görünüyor. Liam Hemsworth’un doğum günü. Kartal gözlü hayranlar ayrıca, sözlerin şuna doğrudan yanıt olarak göründüğünü fark ettiler: Bruno Mars2013, “Ben Senin Adamın Olduğum Zaman”ı vurdu. Twitter’da bir takipçi, “Heski kocası Liam Hemsworth bir keresinde bu şarkıyı ona adamıştı ve yeni single’ını doğum gününde (13 Ocak) yayınlayıp ona adamaya karar verdi. #Çiçekler doğum günün kutlu olsun.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/diane-keaton-dance-miley-cyrus-song-flowers-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir