Diana Undone: Prensesin En Korkunç Anları


daha öğrenecek ne var Prenses Diana‘ın tuhaf yaşamı ve imkansız derecede trajik ölümü?

annesi Prens William ve Prens Harry-bir yanda Halkın Prensesi, diğer yanda o ve Prens Charles Kime sorduğunuza bağlı olarak “yapıyorum” dedi – 31 Ağustos’ta 25 yıl geçmiş olacak. Tüm zamanların en çok parçalanan halk figürlerinden biri, kraliyet ailesi, basın ve sırayla hayran olan vatandaşla olan ilişkisi ve görünüşe göre her açıdan incelendi.

Ama HBO belgeseli Prensestamamen arşiv görüntüleri ve 1980’ler ve 90’lardan oluşan yorumlardan oluşan, hayatı gelişirken söz konusu çağa geri götürüyor: Canlandırma yok, anlatı yok ya da geçmiş bir zamanın çağdaş analizi yok. Ortam gürültüsünün çoğu, kamera kepenklerinin tık sesiyle sağlanır.

Sonuç, sahne arkasında “gerçek” Diana’yı görme girişimi değil, gerçek hayatının nasıl 7/24 bir gösteriye dönüştüğüne acımasız bir bakış. Ve İngiliz basınının tahtın varisinin şimdiye kadarki en umut verici aşk ilgisini ilk kez duymasından 42 yıl sonra, bir şeylerin değişip değişmediği belli değil.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341728/princess-diana-on-display-the-most-haunting-moments-of-the-princess?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir