Diana Ross Platform Sandaletlerini Nadir Fotoğraflarla Sallıyor – Hollywood Life


Diana Ross, Los Angeles'ta


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Walik Goshorn/MediaPunch/IPx

Diana Ross 18 Nisan’da Los Angeles’ta ender görülen bir görünümle, altın platform sandaletlerdeki ikonik şarkıcıyı her açıdan görün! Diana son yıllarda çok fazla görülmedi, bu da ani görünümü izleyenler için daha da dikkat çekici hale getirdi. Platform sandaletlerine ek olarak, ben çıkıyorum icon mükemmel bir kırmızı pedikür, koruyucu bir yüz siperi, ayrıca akıllı beyaz yakalı bir gömlek, lacivert ceket ve sportif tayt salladı. 78 yaşındaki ayrıca, muhtemelen yıllardır uğraştığı Polinörit, Alzheimer hastalığı ve anoreksiya nervoza da dahil olmak üzere sağlık sorunları nedeniyle herhangi bir acil durumda boynuna bir tıbbi uyarı cihazı taktı.

Diana Ross Platform Sandaletlerini Nadir Fotoğraflarla Sallıyor – Hollywood Life
Diana Ross, 18 Nisan 2022’de Los Angeles, California’da yüz siperi takmış olarak görülüyor. (APEX / MEGA)

Diana, hem bir şarkıcı hem de Hollywood’un kraliyet çocukları ve torunlarından oluşan bir klan reisi olarak efsanevidir. 17 Nisan’da, kızı ve kızı da dahil olmak üzere geniş aile üyelerinin bir Paskalya kutlaması fotoğrafını yayınladı. Siyahımsı yıldız iz Ellis Ross, müzisyen oğul Evan Rossve kızı Rhonda Ross Kendrick. “Seni çok seviyorum anne,” Evan aile fotoğrafına tatlı bir şekilde yanıt verirken, Tracee ve Rhonda’nın her biri bir dizi kırmızı kalp emojisi ile yanıt verdi.

Diana Ross, Los Angeles'ta
Diana Ross, 18 Nisan 2022’de Los Angeles’ta platform ayakkabı giyerken görülüyor. (APEX / MEGA)

Diana şu anda onun için hazırlanıyor Teşekkür ederim İngiltere’de Haziran’da başlayan tur, Ağustos’ta The Hollywood Bowl’a geri dönmeden önce. 7 Nisan’da Instagram üzerinden “Bu yaz turneye çıkacağım için çok heyecanlıyım” diye yazdı. Bu şarkının adı ‘Teşekkürler’ albümümden ‘Haydi Yapalım’. Diana, muhteşem lavanta katmanlı bir elbise içinde sahnede dönerek izleyicilerine ışıl ışıl parıldadığını gösteren bir video ekledi. Efsanevi Motown divası ve stil ikonu, sosyal medya aracılığıyla aktif bir şekilde varlığını sürdürüyor ve hayranlarını kariyeri ve aile hayatı hakkında düzenli olarak bilgilendiriyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/diana-ross-platform-sandals-rare-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir