Devin Booker, Tatilde Kendall Jenner’a Katıldığını Görünüşte Onayladı


Görünüyor ki Devin Booker ve Kendall Jenner romantizmlerini sahilde bir inzivaya çektiler.

Kardashianlar yıldız, 14 Temmuz da dahil olmak üzere son zamanlarda Instagram’da yaptığı tropik geziden bir sürü pasaj paylaştı. sahilde postalamak, teknede bir fotoğraf ve şelalenin yanında bir video. Şimdi, Devin kendi Instagram’ında benzer nitelikteki resimleri paylaşıyor ve birçok kartal gözlü hayranını aynı tatilde olduğuna inandırıyor.

28 Temmuz’da Devin, kendisinin bir fotoğrafı canlı mavi su ile kayalık bir alanın önünde duran. Gönderiye “trek kralı” yazdı. Phoenix Suns oyuncusu ayrıca Kendall’ın gönderisindeki şelaleye esrarengiz bir benzerlik gösteren bir şelalenin resmini paylaşmak için Instagram Stories’e gitti.

Ancak hayranların NBA yıldızının Kendall’a tatilde katıldığını kanıtlamak için başvurduğu tek kanıt Devin’in benzer tatil fotoğrafları değil. Kendall’ın Instagram’da paylaştığı ve 818 Tekila’nın kurucusunun plajlardan biri olduğu 14 Temmuz videosuna yorum yapanların çoğu, Devin’in arkasındaki suyu gördüklerini düşünüyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339906/devin-booker-seemingly-confirms-he-joined-kendall-jenner-on-tropical-vacation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir