Devin Booker İlişki Durumu – Hollywood Life


kendal


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kendall Jenner NBA yıldızıyla çıkıyordu Devin Booker Haziran 2022’de ayrılmadan önce iki yıl boyunca. kardashianlar star, ilk olarak Nisan 2020’de Arizona’da bir yolculuğa çıktıklarında atletle bağlantılıydı. İkili hızla en sevdiğimiz karantina çiftlerinden biri oldu ve aşkları sokağa çıkma yasağından daha uzun süre dayanabilse de sonunda düşüşe geçtiler. ayrılmalarına yol açan farklı yollar”. Süper model ve Phoenix Suns oyun kurucu hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda bulabilirsiniz.

Kendall Jenner ve Devin Booker

kendal
Kendal ve Devin. Resim: MEGA

Çift, 28 Nisan’da Sedona, Arizona’da bir dinlenme durağının dışında görüldüklerinde aşk dedikodularına yol açtı. İkisi de COVID-19 salgınının ortasında Los Angeles’tan kaçarken sıradan rakamlardan kurtuldular. Devin, Kardashian dünyasında yeniyken, spor dünyasında zaten oldukça itibar kazanmıştı. Kentucky Üniversitesi’nde sadece bir yıl kolej basketbolu oynadıktan sonra, NBA tarihinde 18 yaşında ilk çıkışını yapan ilk oyuncu oldu. Tarihi maç, onun ve The Suns’ın 2015’teki sezon açılışında Dallas Mavericks’e karşı oynadığı 19. doğum gününden iki gün önce gerçekleşti. Şu anda Suns ile beş yıllık 158 milyon dolarlık bir sözleşmenin ortasında.

Resmi olarak Haziran 2020’de çıkmaya başladılar ve Kendall, Instagram’da bir yıllık yıldönümlerini yayınlayarak onayladı. Ancak, o da açıldı KUWTK Halkın gözü önünde olmasına rağmen neden “erkek arkadaşı” ile ilişkisini gizli tutmayı seçtiği hakkında bir araya geldi. Kendall, kız kardeşlerinin önünde, “Benim için böylesi her zaman daha iyi olmuş gibi hissediyorum,” diye itiraf etti. “Ve ablalarıma hiç alınma ama bence Kylie [Jenner] ve özellikle ablalarımın evliliklerini, ilişkilerini, ayrılıklarını ve tüm bu şeyleri izleme ve bunları oldukça açık bir şekilde yapma fırsatım oldu.”

“Yine, size hiç alınmayın ama bence bu gerçekten çok genç yaştan beri hoşlanmak istemediğim kişisel bir tercihti… Sanırım hayatımı çok daha kolaylaştırıyor ve ilişkimizi daha da kolaylaştırıyor. tamamen dürüst olmak çok daha iyi. Sadece özel bir meseleymiş gibi hissediyorum. Yargılamak ya da bilmek başka kimsenin işi değil.”

Kendall Jenner ve Devin Nasıl Tanıştı?

kendal
Kendall ve Devin’in halka açık ilk görüntülerinden biri. Resim: ARKA GRİD

Çiftin tam olarak nasıl tanıştığı veya onları kimin tanıştırdığı bilinmemekle birlikte, benzer çevrelerde koşuyor gibi görünüyor. Kendall birden fazla NBA oyuncusuyla çıktı ve bazı ortak arkadaşları var gibi görünüyor. Çift ilk kez bağlandığında, bir kaynak söyledi TMZ“Kendall ve arkadaşları, aynı sosyal mesafe ve fiziksel mesafe kurallarını takip eden grup içinde küçük bir sosyal çevreye sahipler. Devin bir arkadaş ve küçük grubun bir parçası.”

Kendall Jenner’ın Geçmiş İlişkileri

kendal
Kendall ve Harry Styles. Resim: Shutterstock

Devin ortaya çıkmadan önce, Kendall yıllar boyunca birkaç yüksek profilli erkekle aşk yaşadı. Eskiyle olan sürekli ilişkisinden Tek yön gönül yarası Harry Stilleri, flört ettiği diğer NBA oyuncularına göre Kendall’ın ilişkileri her zaman hayranların ilgi odağı olmuştur. Eski Disney Channel yıldızı Nick Jonas ağabeyi 2015 yılında süper modelle bağlantılıyken Joe Jonas Kendall’ın BFF’siyle çıkıyordu Gigi Hadid. Gigi’nin çifti kurduğu sırada bildirildi, ancak Jonas Kardeşler Yıldız iddiaları yalanladı. “Biz çıkmıyoruz. Kendall harika ve doğal olarak Gigi ile iyi arkadaş olması ve Joe ve Gigi’nin flört etmesi nedeniyle, bazen aynı yerde olacağımız ve hep birlikte takılacağımız zamanlar olacak,” dedi Nick. E! o zaman.

Tabii ki, en kötü şöhretli ilişkilerinden biri “Karpuz Şekeri” listelerinin zirvesinde yer alan Harry Styles ile oldu. İkili ilk olarak Kasım 2013’te Los Angeles’ta birlikte akşam yemeği yerken görüntülendiğinde bağlantı kurdular. Birkaç ay sonra yollarını ayırdıkları, ancak ertesi yıl aşklarını yeniden alevlendirdikleri bildirildi. Hayranlar, bir yatta yüzerken çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra, Yeni Yılı birlikte geçirdiklerini hatırlayacaklardır. Kendall’ın ablası Khloe Kardashian görünüşte romantizmi doğruladı. “Sanırım çıkıyorlar mı? evet,” dedi Haftalık eğlence. “Erkek-kız arkadaş gibiler mi bilmiyorum. Bu aralar bilmiyorum. İnsanlar tuhaf şeyler. Yani isimlerini bilmiyorum.” Hayranlar, Nisan 2016’da birlikte alışveriş yapana kadar onlardan pek bir şey görmediler, ancak o yıl sonra ayrıldılar. Görünüşe göre çift, göründükleri gibi iyi şartlarda sona erdi. James Corden‘s Geç Geç Gösteri 2019’da birlikteydiler ve hatta geçmiş aşkları hakkında şaka yaptılar.

Kendall daha sonra rastgele bir NBA oyuncusuyla çıktı Ürdün Clarkson Temmuz 2016’da ve Drake’in 2016 Amerikan Müzik Ödülleri partisinden sonra birbirlerine yakın oldukları bildirildi. Daha sonra rapçi ile aşk dedikodularına yol açtı. A$AP Kayalık katıldıktan sonra Kanye Batı‘ Yeezy defilesi Ağustos 2016’da birlikteydi ve daha sonra 2017 Met Gala’da birlikte görüldüler. Birkaç ay sonra Kendall’ın NBA yıldızıyla çıkmaya başladığı bildirildi. Blake Griffin. Romantizmleri kısa olmasına rağmen, ilişkilerini Mart 2018’de açtı. moda röportaj yapmak. “Mutluyum. O çok hoş,” dedi. “Bana çok iyi davranan biri var.” İkisi, Nisan 2018’de ayrılmadan önce yaklaşık yedi ay boyunca birlikte görüldü.

Süper modelin Devin ile çıkmaya başlamadan önceki son sevgilisi Avustralya doğumlu basketbolcuydu. Ben Simmons. Kendall, Philadelphia 76ers yıldızı ile yaklaşık iki yıldır tekrar, tekrar kapalı bir ilişki yaşadı ve ilişkilerini yeniden alevlendirmeden önce Mayıs 2019’da ilk kez ayrıldı. Şubat 2019’da bir bölümde çıktıklarını bile doğruladı. Ellen DeGeneres Gösterisi. 2020’nin başlarında Philadelphia’daki bir Sixers maçında ailesiyle vakit geçirdiğinde işler yeniden ısınmaya başladı. Koronavirüs pandemisi başladıktan kısa bir süre sonra istifa ettiğini söylediler.

Kendall’ın Devin ile En İyi Anları

Devin Booker İlişki Durumu – Hollywood Life
Kendall ve Devin bir randevu gecesinde. Resim: ARKA GRİD

Kendall ve Devin, çıkarken romantizminin ayrıntıları konusunda oldukça sessiz kalsalar da, genellikle ilişkilerine küçük bir bakış atıyorduk. Çıkmaya birkaç ay kala, aşklarını eyaletler arası, arkadaşlarını ziyarete götürdüler. Justin Bieber ve Hailey Baldwin Eylül ayında Idaho’da. Çifte yakın bir kaynak anlattı HollywoodYaşam Ağustos 2020’de çift birlikte eğleniyordu. Kaynak, “Kendall, Devin ile eğleniyor ve nereye gittiğini görüyor, ancak başka kimseyi görmüyor ve o da değil” dedi. Ayrıca Phoenix Suns ile oynadığı maçlarda onu desteklerken, taraftarların tribünlerde adamın top oynamasını izlerken fotoğraflarını çektikleri görüldü. Çift daha sonra 2021’in başlarında, bazı ince PDA’larla meşgul oldu. Akşam yemeği için ünlülerin en gözde mekanı Carbone’a giderken NYC’de el ele yürürken görüldüler ve ardından Los Angeles’ta bir dizi popüler restoranda yemek yediler. Haziran 2021’e kadar, hayranların her biri bir yıllık yıldönümlerini onurlandıran bir dizi tatlı enstantane paylaştıklarında nihayet ilişkilerine gerçek bir bakış attılar. Onlar da katıldı Kourtney kardashian ve Travis havlayan‘ın düğünü daha geçen ay İtalya’da.

İlerlemek

Kendall, Devin ile ilişkisinin nereye gittiğini gördüğü konusunda hiçbir zaman doğrudan konuşmadı. yaptı sırasında ailesine şaka yapmak pislik ablası Kourtney Kardashian ile bir video. Doğruluk mu Cesaret mi oyunu sırasında Kourt, küçük kız kardeşine aile grubu sohbetine katıldığını aileye söylemesi için cesaret etti. 818 Tequila’nın kurucusu, Devin’le ciddileşmeye başladıklarını ima ederek, “İnandırıcı, bu yüzden yapacağım,” dedi. Ne yazık ki, bu asla gerçekleşmedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kendall-jenner-boyfriend-4477564/

Yorum yapın

SMM Panel