Destansı Kefal Kristen Stewart’ın Şimdi Salladığını Görmelisin


Kristen Stewart pirzola almıştır.

32 yaşındaki oyuncu, filminin setinde vahşi bir kefalle oynarken görüntülendi. Aşk Kanayan Yalanlar 29 Haziran’da New Mexico, Albuquerque’de.

Aynı zamanda yıldızların da yer aldığı romantik gerilim filminde Katy O’Brian, Dave Franco, Ed Harris ve Jena Malone—Kristen bir vücut geliştiricinin koruyucu kız arkadaşını oynuyor.

Bu, Kristen’in sinirli saç stilini ilk kez sallayışı değil. 2009’da, Oscar adayı, buklelerini canlandırmak için simsiyah, tüylü, rock’n roll’dan ilham alan bir kefal şeklinde doğradı. joan Jett biyografik filmde Kaçaklar.

Kristen, “Bu beni çıldırttı, söylemeliyim” dedi. Bu gece eğlence rol için uzun saçlarını kesmeye karar verdi. “Yine de harikaydı, ondan kurtulmak ve Joan’ı yapmak için doğru kafa boşluğundaydım.”

Ardından, 2017’de ilk yönetmenlik denemesinin galasına katıldı. Gel Yüzmekkısa sarışın vızıltı kesiminin yeni büyümüş bir versiyonuna sahip, modern bir kefal olarak tasarlandı. Saç modelinin ön ve uçlarında pirinç gibi, ağartıcı-sarışın uçlar bulunurken, doğal koyu esmer tonu arka ve yanları kaplıyordu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336264/you-have-to-see-the-epic-mullet-kristen-stewart-is-now-rockin?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir