Descendants: The Rise of Red’de Külkedisi olarak Brandy Return’ü görün


Onun imkansız bu buluşma için heyecanlanmamak.

ortaya çıkmasından sadece birkaç ay sonra Brendi için Külkedisi rolünü yeniden canlandırıyor. Torunları: Kırmızının YükselişiDisney+ duyurdu paolo montalbanYakışıklı Prens’i yirmi yılı aşkın bir süre önce oynayan , oyuncu kadrosuna katılıyor.

Ve şimdi hayranlar, yeni filmin setindeki yardımcı yıldızlara ilk kez göz atıyorlar. Disney+’ın resmi Twitter hesabında paylaşılan bir videoda Brandy güzel mavi bir balo elbisesi ve ışıltılı bir taç giyerken, Paolo ise şimdi Kral Charming, altın süslemeler ve düğmelerle tamamlanan yakışıklı kraliyet kıyafetlerini giydi.

Brandy ve Paolo, 1997 yapımı filmin yıldızlarla dolu kadrosunun bir parçasıydı. Rodgers & Hammerstein’ın Külkedisiaynı zamanda özellikli Bernadette Peters üvey anne olarak, Victor Garber Ve Hay aksi Goldberg kral ve kraliçe olarak, Jason İskender onların kraliyet habercisi ve merhum olarak Whitney Houston peri vaftiz annesi olarak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368968/see-brandy-s-magical-return-as-cinderella-in-lessigreaterdescendants:-the-rise-of-redlessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir