“Derin Pişmanlık” Will Smith, Chris Rock Oscars Tokatına Hitap Ediyor


Will daha sonra, komedyenin karısı hakkında bir şaka yapmasından birkaç dakika sonra ayağa kalkıp Chris’e tek başına vurma kararını verdiğini açıkladı. Jada Pinkett Smith– Seyirciler arasında yanında oturan.

Will, “Kendi deneyimlerimden, Chris’le olan geçmişimden kendi başıma bir seçim yaptım” dedi. “Jada’nın bununla hiçbir ilgisi yok.”

Aralarında 29 yaşındaki Trey Smith, 24 yaşındaki Jaden Smith ve 21 yaşındaki Willow Smith’in de bulunduğu eşinden ve ailesinden “hepimizin üzerine getirdiğim hararet” için özür dilemeye devam etti.

Olayın ardından Akademi’den istifa eden ve Oscar’dan 10 yıl men edilen Will, ardından aday arkadaşlarına seslendi. “Biliyorsun, bu bir topluluk” dedi. “Sanki bana oy verdiğiniz için kazanmışım gibi ve anınızı çalmış ve lekelemiş olmak gerçekten kalbimi kırıyor.”

Will, belgeseliyle Akademi Ödülü kazanan müzisyene atıfta bulunarak, “Questlove’un gözlerini hâlâ görebiliyorum,” dedi. Ruhun Yazı tokattan hemen sonra. “Biliyorsun, Questlove’un ödülünde oldu ve biliyorsun, üzgünüm, gerçekten, yeterli değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339971/deeply-remorseful-will-smith-speaks-out-4-months-after-chris-rock-oscars-slap?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir