Derick Dillard, Belgesel Dizisi Öncesinde Jill Duggar’ı Doğum Gününde Nasıl Onurlandırdı?


Jill Duggar Ve Derick Dillard kutlamak için bir dakikanızı ayırıyorlar.

Çift, belgeselin fragmanından bir gün önce, 17 Mayıs’ta Jill’in 32. doğum gününde çaldı. Duggar Aile Sırları serbest bırakıldı.

Derick, dokuz yıllık “sevgili” karısına tatlı bir mesaj kaleme aldı. instagram“Seninle hayat eğlenceli! Senin için her gün minnettarım ve seni doyasıya seviyorum!”

Aşk notunu Jill’in tavşan tutarken çekilmiş bir fotoğrafıyla eşleştirerek ekledi, “Not: Bu yıllardan birinde sana her zaman istediğin gibi doğum günün için Nibbles, Fluffy ve Edna adında 3 tavşan almayı hatırlayacağım.”

bu 19 Çocuk ve Sayma şap – oğulları paylaşan İsrail8, samuel5 ve Freddy10 ay, avukatla birlikte – “Haha teşekkürler bebeğim! Seni çok seviyorum!”

Ertesi gün, Prime Video yaklaşan belgeselin patlayıcı fragmanını yayınladı. Parlak Mutlu İnsanlar: Duggar Aile SırlarıJill ve Derick’in ailesinin muhafazakar uygulamalarını ve dini değerlerini tartıştığı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375013/jill-duggar-and-derick-dillard-celebrate-her-birthday-ahead-of-lessigreater-duggar-family-secretslessigreater-release?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir