Derek Jeter Kızlarından Manikür Alır: Fotoğraf – Hollywood Life


Derek Jeter Kızlarından Manikür Alır: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Derek Jeter öğleden sonra kendi evinin rahatlığında bir spa keyfi yaptı. 48 yaşındaki emekli beyzbol yıldızı, en büyük iki kızı olarak dışarıdaki bir çim sandalyeye oturdu. bella4 ve Hikaye, 3, ona manikür yaptı! Biri pembe bir cila şişesi tuttu, diğeri ise “YARDIM!!!” diye şaka yaparken mavi bir şişe tuttu. 4 Ağustos Perşembe günü paylaşılan yazı başlığında Derek, havadar bir çift siyah şort ve gri bir tişört giyerek olduğu yerde kalırken kameraya mizahi bir sıkıntılı bakış attı. 6 aylık Nehir ayrıca arkası kameraya dönük şirin fotoğrafta ortaya çıktı.

Derek üç kızı da karısıyla paylaşıyor hannah jeter, 32 yaşında 2016 yılında evlendiği kişi. Geçen Mayıs ayında Instagram takipçilerine şu anda tam zamanlı olarak yaşadığı Miami, Florida’daki aile hayatı hakkında bir güncelleme yaptı. “Aile harika gidiyor. Üç kız, neredeyse 5, 3 ve 6 aylık. O yüzden benim için dua et dostum!” soran hayrana Instagram hikayesi aracılığıyla şaka yaptı. “Ama biz burada Miami’deyiz – Miami’yi seviyorum, neredeyse dört yıldır buradayız – ve bundan daha mutlu olamazdık” dedi.

Derek Jeter Kızlarından Manikür Alır: Fotoğraf – Hollywood Life
Derek Jeter’in eşi Hannah, en büyük kızı Bella ile poz veriyor. (Deklanşör)

Derek daha önce de baba olmanın kendisi için “en sevindirici” deneyim olduğunu paylaşmıştı. “Şimdiye kadar bir parçası olduğum en sevindirici şey [is being a dad]”diye açıkladı Bu Sabah CBS “İşte günün nasıl geçtiğine bakılmaksızın, eve geldiğinizde ve kızınızın yüzünde bir gülümseme gördüğünüzde, her şeye değer” diye ekledi.

Derek’in arkadaşları ve takipçileri, arkadaşı da dahil olmak üzere en son Instagram fotoğrafından kesinlikle bir yuhalama aldı. Jorge Posada. “Sırada ayak parmakları !!!!” eski beyzbol yıldızı, yorumlar bölümünde yazdı Bobby Abreu sadece gülen emojiler bıraktı. Onun kızkardeşi Sharlee JeterTurn 2 Foundation, Inc.’in başkanı olan , aynı zamanda kardeşine karşı bir sürü gülen emoji paylaşmadan edemedi! “Daha önce bulunmak. Bu anları besleyin. Çok hızlı büyüyorlar! #girldad,” bir hayran da bilgece bazı bilge sözler söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/derek-jeter-manicure-daughters-bella-story-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir