Derek Jeter, Alex Rodriguez ile Dostluğunun Nerede Olduğu Üzerine Konuşuyor – Hollywood Life


derek jeti


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Willens/AP/Shutterstock

Derek Jeter kendisi ve eski takım arkadaşı arasında herhangi bir düşmanlık olmadığını itiraf etti Alex Rodriguez ile yeni bir röportajda İyi Günler Newyork, 28 Temmuz Perşembe. Eski New York Yankees stoperi, belgeselindeki bir sahneden sonra üçüncü kaleciyle temas halinde olduğunu açıkladı. Kaptan, A-Rod’un “gerçek bir arkadaş” olmadığını söylediği yer.

Derek’in belgeseldeki yorumlarını dikkate alan röportajcı, eski futbolcuya kendisinin ve bir zamanlar takım arkadaşının nerede durduğunu sordu ve iyi olduklarını söyledi. “Konuştuk. Kama yok. Her şey iyi,” diye açıkladı. “Alex ve benim aramda hiçbir sorun yok.”

Derek Jeter, Alex Rodriguez ile Dostluğunun Nerede Olduğu Üzerine Konuşuyor – Hollywood Life
A-Rod, 2004 yılında Yankees için oynamaya başladı. (John Angelillo/UPI/Shutterstock)

ESPN’in yeni belgeselinde Derek, Alex’in verdiği bir röportajdan “rahatsız” olduğundan bahsetti. Esquire. “Bir arkadaş olarak sadıkım. Ben sadece ‘Ben yapmazdım’ diye baktım. Sonra medya oldu. Çivi için sürekli çekiç. Sadece çekiçlemeye devam ettiler. Sadece gürültü haline geldi, bu da beni hayal kırıklığına uğrattı” dedi. New York Postası. “Güvene, sadakate geri dönüyor. Adam böyle hissediyor. O gerçek bir arkadaş değil, öyle hissettim. Çünkü bunu bir arkadaşıma yapmam.”

Genel olarak, Onur Listesi üyesi, takım arkadaşının yeteneğini “azalttığını” hissettiğini söyledi. Sırasında Esquire Röportajda A-Rod, Derek’in Yankees vuruş sıralamasında ikinci sırada yer aldığını söylemişti. ” Asla ‘Derek’in seni yenmesine izin verme’ demezsin. Bu asla seni ilgilendirmez,” dedi bir noktada. Benzer bir röportajda Alex, “Benden daha iyi yaptığı bir şey yok” demişti.

Derek Jeter, Alex Rodriguez ile Dostluğunun Nerede Olduğu Üzerine Konuşuyor – Hollywood Life
Jeter ve A-Rod, Yankees’te yaklaşık on yıl boyunca takım arkadaşlarıydı. (Willens/AP/Shutterstock)

A-Rod, beyzbol efsanesiyle açıkça sinirlendikten sonra, Alex, hikaye yayınlandıktan sonra söylediklerinden ve tasvir edilme biçiminden dolayı suçluluk duyduğunu itiraf etti. Belgeselde, “Bu ortaya çıktığında, bu konuda gerçekten kötü hissettim” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/derek-jeter-friendship-alex-rodriguez-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir