Derek Hough ve Hayley Erbert’in Teklif Detayları Açıklandı – Hollywood Life


Derek Hough Hayley Erbert


Galeriyi görüntüle

Derek Hough37 ve Hayley Erbert27, yedi yıllık flörtün ardından nişanlandılar! HollywoodYaşam teklifi tasarlayan ve hayata geçiren adamla konuştu, Troy Williams nın-nin Basitçe Troy Yaşam Tarzı + Etkinlikler, Özel anın tüm kamera arkası ayrıntılarını öğrenmek için ÖZEL. “Sonuçtan çok gurur duyuyorum ve onlara tapıyorum ve onları çok seviyorum. Bu onların oturma odasında oldu,” diye fışkırdı.

Troy’un ilk döküldüğü sır, 2 Haziran’da mutlu çift haberi duyururken, 23 Mayıs’ta Derek’in dizinin üzerine çökmesi oldu! Daha sonra olayın nerede olduğunu açıkladı. “Bana mum istediğini ve 250 mum olduğunu söyledi. Bunu kendi oturma odasında yapabilmek ve onu şaşırtmak gerçekten dokunaklıydı” dedi. Mumlar ve çiçekler Los Angeles merkezli çiçekçi dükkanı tarafından sağlandı. Blume’da. Derek ve Hayley’nin oturma odalarının dekore edildiğinden ve büyük sürprize hazır olduğundan emin olmak için sekiz saat boyunca evlerinden çıkmadıklarını da sözlerine ekledi. Troy’a göre Derek, içeri girer girmez soruyu sordu. New York City merkezli fotoğrafçı tarafından çekilen yukarıda görülen tatlı ana tanık olmak için oradaydı. Anée Atölyesi.

Troy ayrıca, alan dekore edilirken Hayley evinden uzakta olmasına rağmen sürprizi çekmenin kolay bir başarı olmadığını da ortaya koydu. “Haley’i devirmek çok zor. En iyi arkadaşlarından biri ve ben sahne arkasında bir şeyler oynuyorduk. etrafında çalışıyorduk [home] kameralar ve Derek bilmediğinden emin olmak için telefonundan uygulamaları sildi, ”diye hatırladı. “Bütün hileleri biliyorduk. Kelimenin tam anlamıyla imkansız bir görevdi.”

Derek hough hayley erbert
Hayley Erbert ve Derek Hough kırmızı halıda poz veriyor (Fotoğraf: Stewart Cook/Shutterstock)

Troy, Derek’e ve onun kadar yetenekli kız kardeşine yakındı. Julianne Hough Julianne’i 18 yaşından beri tanıdığı ve eski kocasıyla düğününü planladığı için bir süredir. brooks laich. Bu nedenle, Derek ve Hayley’nin en önemli yaşam olaylarından biri üzerinde çalışmaya başlamak onun için özeldi. Yeni nişanlanan çift hakkında konuşan Troy, “Onlar çok maceracı bir çift. Çok özel bir aşk hikayeleri var.” Devam etti, “Derek bunu onun için gerçekten özel kılmak istedi ve evleri onların sığınağı. Fransa’ya gitmeden önce bunun tadını çıkarabildiler.”

Derek ve Hayley, Mayıs sonunda Circuit de Monaco’da Formula 1’in yıllık yarışı için popüler Monaco Grand Prix’si için Fransa’ya uçtu. Derek, 1 Haziran’da Instagram sayfasında kendisinin ve nişanlısının seyahatlerinin bir videosunu paylaştı (yukarıda görülüyor). Videoda Fransa’ya özel jet yolculuğunun klipleri, yarış pistinde geçirdikleri zamanın görüntüleri ve bir gece geçirdikleri son derece lüks bir yatın videosu yer aldı. Tabii o zamanlar nişanlıydılar ama halkın haberi yoktu.

Derek, Hayley’den Kanadalı kuyumcu tarafından tasarlanan parıldayan oval bir elmasla karısı olmasını istedi. Paris Kuyumcular. İkili, Hayley’nin Derek’i saran fotoğrafıyla nişanlandıklarını duyurdu. Her ikisi de Instagram sayfalarının her birinde paylaşılan fotoğrafa, “Bu sadece başlangıç… sonsuzluğun başlangıcı” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/derek-hough-hayley-erbert-proposal-details/

Yorum yapın

SMM Panel