Derek Hough ve Hayley Erbert Düğünden Önce Gelin Kıyafetiyle Dans Ediyor – Hollywood Life


Derek Hough ve Hayley Erbert Düğünden Önce Gelin Kıyafetiyle Dans Ediyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gelinler için Amy ve Stuart Fotoğrafçılığı

Derek Hough38 ve Hayley Erbert28, yakında “evet” demek için hazırlanıyorlar ve bir gelinlik için kapak çekimi için poz verdiler. gelinler dergi. Müstakbel karı koca, ana kapak fotoğrafında smokin ve beyaz bir gelinlik giymiş, duvara yaslanmış kameraya ciddi bakışlar atıyorlardı. Ayrıca, Derek için siyah kravatlı beyaz bir gömlek, siyah pantolon ve beyaz, siyah ve kırmızı ayakkabılar ve Hayley için kolsuz beyaz bir elbise ve beyaz ayakkabılar dahil olmak üzere biraz farklı kıyafetlerle birlikte mutlu bir şekilde dans ederken anlık fotoğraflar için poz verdiler.

Derek Hough, Hayley Erbert
Derek ve Hayley, ‘Brides’ fotoğraf çekimlerinde dans ediyor. (Gelinler için Amy ve Stuart Fotoğrafçılığı)

Neredeyse damat sarı saçlarını geriye doğru tarayıp sakallarını ortaya çıkarırken, neredeyse gelin kapak fotoğrafı için saçlarını alçak bir topuz yapmış, eldiven ve sallanan küpelerini göz kamaştıran görünümüyle takmıştı. Dans fotoğrafı için saçlarını açık bıraktı.

Derek Hough, Hayley Erbert
Fotoğraf çekiminden harika bir fotoğraf daha. (Gelinler için Amy ve Stuart Fotoğrafçılığı)

Destansı düğün temalı fotoğraflar için poz vermenin yanı sıra, Derek ve Hayley gerçek düğünleri söz konusu olduğunda neyi dört gözle beklediklerini anlattılar. Çift, yedi yıllık birlikteliğin ardından Haziran 2022’de nişanlandı ve o zamandan beri hayallerindeki töreni ve resepsiyonu dikkatle planlıyor. Profesyonel dansçılar olarak, misafirleri arasında dans pistine çıkmaya da hazırlar.

Derek Hough, Hayley Erbert
Ana kapak fotoğrafı. (Gelinler için Amy ve Stuart Fotoğrafçılığı)

“Bu kadar çok plan yapmak ve düğünün iyi yağlanmış bir makine olduğundan emin olmak istememizin nedeni, rahatlayabilmemiz, birbirimize odaklanabilmemiz ve çok anda olabilmemizdir. [during the wedding]Derek, dikkatli planları tartışırken çıkışa söyledi. “Günün sonunda geri dönüyoruz, ‘Bunu neden yapıyoruz? Bunun sebebi nedir?’ Ve sebebi ikimiz için. Gerçekten bu kadar.”

Çift ayrıca, planlama sürecine her ikisinin de çok dahil olduğunu açıkladı. Derek, “Hayley dümene geçiyor, ama ben kesinlikle dahilim,” derken, Hayley nişanlısının diğer damatların çoğundan daha fazla dahil olduğunu düşündüğünü itiraf etti. “Her şeyin en başında, daha planlamaya bile başlamadan, ‘Senin için daha önemli olan şeyler neler?’ diye sordum” diye açıkladı.

Gerçekten odaklandıkları ayrıntılardan bazıları, genel günün titreşimleridir. Derek, düğünde havai fişek atabileceklerini umuyor ve doğru müziği seçtiklerinden emin olmak istiyorlar. Ayrıca, kendilerinin yazdığı en iyi yeminleri bulma ve kendileri için en önemli olanları davet etme konusunda kararlı davrandılar.

Hayley, “Koyduğumuz bir kural, düğün gününde insanlara yetişmek istemememizdir,” dedi. “Belki uzun zamandır görmediğimiz insanları davet ediyoruz ama onlarla her bir araya geldiğimizde sanki kaldığımız yerden devam ediyormuşuz gibi ya da hayatımızda sürekli yer etmiş insanlar. yıllar. İnsanlara yetişmeyeceğiz, sadece insanlarla eğleneceğiz.”

Derek ve Hayley ayrıca tüm kutlamanın dengeli olduğundan emin olmak istiyorlar ve aşırı lüks olmak gerçekten onların tarzı değil. “Eğleniyoruz!” Derek güldü. “Çektiğimiz şey her zaman en müsrif seçenek olmuyor.” Düşündükleri yiyeceklerden bazıları, prova yemeği için mac ve peynir barı ve mısır köpeklerini içeriyor. Derek, “Bazı şeylere farklı yaklaşımlarla oynuyoruz, böylece gün hala zarif, güzel ve büyülü ama ayakları yere basan, ayakları yere basan ve yaklaşılabilir hissettiriyor,” diye ekledi. “Bütün günün eğlenceli geçmesini istiyoruz”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/derek-hough-hayley-erbert-dance-bridal-wear-wedding-magazine-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir