Derek Hough ve Hayley Erbert 7 Yıl Sonra Nişanlandı – Hollywood Life


derek hoguh hayley erbert


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alberto Rodriguez/Shutterstock

Derek Hough, 37, yerleşmeye hazır! bu Dans Dünyası yargıç resmi olarak sevgilisiyle nişanlı, Hayley Erbert, 27. Çift, 2 Haziran’da Instagram’da romantik bir fotoğrafla haberi doğruladı. Resimde Hayley, yüzüğünü sergileyerek Derek’in kollarında. Derek, fotoğrafa “Bu sadece başlangıç…sonsuzun başlangıcı” yazdı.

(Fotoğraf: @aneeatelier)

Derek ve Hayley kabaca 2015’ten beri çıkıyorlar, ancak 2017’ye kadar aşklarını tam olarak açıklamadılar. Ancak, birbirlerini bir çift olduklarından daha uzun süredir tanıyorlar. Hayley, 10. sezonda yarışmacı olarak dans dünyasında öne çıktı. Demek Dans Edebileceğini Düşünüyorsun? 2013 yazında.

derek hogh hayley erbert
Derek Hough ve Hayley Erbert kırmızı halıda. (AFF-ABD/Shutterstock)

Hayley daha sonra Derek’te dansçı olarak işe alındı ​​ve Julianne Hough’un MOVE Live turneye çıktı, Derek ile ilk böyle tanıştı. Bundan sonra, o bir topluluk üyesi oldu. Yıldızlarla Dans2015 sonbaharında 21. sezonda başlıyor. Derek ve ortağı, Bindi Irwino sezon gösteriyi kazanarak yaralandı.

Derek koşusunu bitirdikten sonra Yıldızlarla Dans 2016’nın 23. sezonunda Hayley ile ilişkisini sürdürdü ve o zamandan beri güçlüler. Kız kardeşi Julianne’in 2017 yazındaki düğününde de sevgilisiydi.

Derek daha önce uzun süreli bir ilişki içindeydi. Hindistan De Beaufort 2000-2008 arası. Daha sonra altıncı sezonuyla çıktı. Yıldızlarla Dans ortak, Shannon Elizabeth2009 ortasına kadar. Nicole Scherzinger, Cheryl Cole, Nikki Reed ve Nina Dobrev yıllar sonra.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/derek-hough-hayley-erbert-engaged/

Yorum yapın

SMM Panel