Dennis Quaid ve Karısı Laura Savoie Nadir Kırmızı Halı Görünümü Yaptı


Pembe halıda romantizm.

Dennis Quaid ve Laura Savoie kesinlikle country müzik sanatçıları değiller, ancak eşler en şaşırtıcı kırmızı halı görünümü için ödülü kazanmış olabilir. Çift, 11 Nisan’da Nashville, Tenn’de düzenlenen 2022 CMT Müzik Ödülleri’ne vardı ve üç yıl sonra ilk büyük kırmızı halı etkinliğinde aşklarını ve şık tarzlarını sergilediler.

68 yaşındaki Dennis, siyah bir tişört, skinny jean pantolon, gümüş bir blazer ve metalik botlar giydi. 29 yaşındaki Laura, zarif gümüş takılarla eşleştirilmiş siyah bir tulum içinde dışarı çıktı.

Ekim 2019’da nişanlanan çiftin biraz özel bir aşk hayatı sürdüğü biliniyor. Ekim 2020’de çift, COVID-19 ile ilgili endişeler nedeniyle başlangıçta planladıkları düğünlerini erteledikten sonra sadece papazlarının katılımıyla bir sahil beldesinde evlendi.

Laura ile evlenmeden önce Dennis, Laura ile evliydi. pijama tabanları, Kimberly Buffingtonve Meg Ryan. Dennis oğlu hisse Jack Quaid29, Meg ve 14 yaşındaki ikizleri ile, Zoe Grace ve Thomas BooneKimberly ile.

Kasım 2019’da aktör, Laura ile olan romantizmini bir röportajda yansıttı. Gardiyan.

Dennis, “Üç kez evlendim ve bu sonuncusu, öyle olduğunu biliyorum” dedi. “Hayatta gerçek bir partnerim varmış gibi hissediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326907/dennis-quaid-and-wife-laura-savoie-make-rare-red-carpet-appearance?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel