Denise Richards, Kızı Sami’nin İlk Çıkışından Sonra Sadece Hayranlarına Katıldı


OnlyFans’ın bir arada kaldığı bir aile.

23 Haziran’da, Denise Richards popüler abonelik hizmeti platformuna katıldığını duyurdu. “Hazır… işte başlıyoruz” yazdı Instagram’da okyanusta yüzdüğü bir videonun yanında. “#onlyfans. Link bio’da.”

O bağlantı bio’da 1,4 milyon takipçisini doğrudan OnlyFans hesabına getirdi; bu, yalnızca potansiyel abonelerin içeriğini ayda 25 ABD Doları veya üç ay boyunca 67,50 ABD Doları karşılığında görüntülemesine izin verdi.

lansmanı Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları alum’un hesabı eski kocasından bir hafta sonra gelir, Charlie Sheen18 yaşındaki kızlarına izin verdiği için eleştirdi, Sami Sheenkışkırtıcı platforma katılmak için.

“Bunu tasvip etmiyorum ama engelleyemediğim için onu klas, yaratıcı tutmaya ve dürüstlüğünden ödün vermemeye çağırdım.” İki ve yarım adamlar yıldız yaptığı açıklamada E! Haber 13 Haziran. “Şu anda 18 yaşında ve annesiyle birlikte yaşıyor. Bu benim çatım altında olmadı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335600/denise-richards-joins-onlyfans-after-daughter-sami-s-debut?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel