Denise Richards, Garcelle Beauvais’in Doğum Günü Partisini Atladı – Özet – Hollywood Life


Denise Richards, Garcelle Beauvais'in Doğum Günü Partisini Atladı – Özet – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

Denise Richards büyük, cesur bir dönüş yapması gerekiyordu Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları dizinin 29 Haziran bölümünde. Ama bu asla olmadı ve bu yüzden, Garcelle Beauvais ile “bittiğini” söyledi Vahşi Şeyler yıldız.

Bir önceki bölümde Garcelle, Denise’in doğum günü partisine katılmasıyla ilgili çok şey söyledi. Hatta uyardı lisa rinna Denise’in programda olduğu süre boyunca aralarında bir anlaşmazlığa düştükleri için. Neyse ki Lisa’nın önceden bir taahhüdü vardı, bu yüzden katılamadı bile. Ancak kısa süre önce Denise’e mesaj yoluyla ulaştığını ve geçmişteki eylemleri için özür dilediğini açıkladı. Garcelle daha sonra kendisine sorduğunda Denise böyle bir mesajı reddetti, ancak Lisa daha sonra bir mesaj gönderdiğini kanıtlamak için Instagram’a gitti. Ancak, tartışmak için burada olduğumuz şey bu değil. Çünkü, dürüst olmak gerekirse, hiçbiri önemli değildi – Garcelle’in 55. doğum günü partisi zamanı geldiğinde, Denise gelmedi bile. Ve Garcelle sinirlendi.

Denise Richards, Garcelle Beauvais'in Doğum Günü Partisini Atladı – Özet – Hollywood Life
Garcelle Beauvais ve Denise Richards (Bravo)

“Bu partide, Rinna’dan başka, tabii ki kaybolan birini fark ettiniz mi?” Garcelle sordu Erika Jayne ve dorit Kemsley. Kimseyi düşünemiyorlardı, bu yüzden Garcelle onların yerine cevap verdi: “Denise!” Ve neredeyse anında Erika, “Sana kaltak dedim!” dedi.

Garcelle, özel günah çıkarmasında, “Bu grupta olmadığı zamanlarda bile Denise’i savundum ve bu benim için önemliydi çünkü o bir arkadaşımdı. Ama bu gece gelmemesi duygularımı incitti.”

“Sana söylemiştim! Asla gelmeyeceğini söyledim ve bana asla inanmadın,” Çok fazla margaritası olan Erika, bir masanın üzerinden Garcelle’e doğru bağırdı. “Asla gelmeyeceğini söylemiştim. O senin arkadaşın değil ve bu kahrolası orospu seni üç kez becerdi.”

“İyiyim,” dedi Garcelle ve Erika, “Olsan iyi olur. Eğer değilsen, serserilik yapıyorsun.”

“Ben bir serseri değilim ve haklısın, onunla işim bitti” dedi Garcelle, Erika yanıtladı, “Sen bir serseri kıçı değilsin, ama bu siktiğimin geniş olmasına izin verirsen seni üç kez ezdim…” Ama sözünü bitiremeden Garcelle, “Değilmiyorum! Ben de sana onun gelmediğini söylüyordum.”

Erika bunu duyduğuna çok sevindi ve konuşmayı “Siktir git” diyerek bitirdi. Ve bana sorarsanız, Denise Richards’ı bir daha görmezsek hiç şaşırmam. (Üzgünüm – zorundaydım!)

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’da.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/rhobh-denise-richards-skips-garcelle-beauvais-birthday-party-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir