Denise Richards Boşanmayı Charlie Sheen’den Hatırlıyor – Hollywood Life


Denise Richards Boşanmayı Charlie Sheen'den Hatırlıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Sykes/Shutterstock

Denise Richards boşanması konusunda samimi oldu Charlie Sheen ve eski çiftin, iki kız çocuğuna birlikte ebeveynlik yaptıkları için bugün durduğu yer: Sami18 ve lola17. Yakın zamanda yapılan bir sohbet sırasında Dubai’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız, Caroline Stanburyonun podcast’inde Boşanmış, Ölmemiş, Vahşi Şeyler 51 yaşındaki oyuncu, üç yıllık evliliğinin sonunu İki ve yarım adamlar 56 yaşındaki şap, buna “travmatik” diyor.

Denise Richards Boşanmayı Charlie Sheen'den Hatırlıyor – Hollywood Life
Denise Richards, Charlie Sheen’den boşanması hakkında konuştu. (Charles Sykes/Shutterstock)

“Charlie ile evliliğimden açıkçası hiç pişman değilim, çünkü onun ve benim kızlarımızı doğurmak için bir araya geldiğimize gerçekten inanıyorum” diye başladı Denise. “Altı aylık hamileyken boşanma davası açtım, bu çok zordu ve bunun ne kadar halka açık olacağının ve kişisel olarak kariyerimi nasıl etkileyeceğinin etkisinin farkında değildim, çünkü ‘Bu benim işim’ diye düşündüm.
özel hayatım, bu neden profesyonel hayatımı etkiliyor?’ Sanırım bu süre zarfında yaklaşık iki yıl boyunca magazin kapaklarındaydım. Ve inanılmaz derecede zordu.”

Eski RHOBH Star, 2005’te boşandığı sırada hasta olan annesiyle de uğraştığını ancak onu en çok rahatsız eden şeyin Sami ve Lola’ya olan ilgisi olduğunu söylemeye devam etti. “Bu iki bebeğim vardı ve benim için gerçekten çok zordu ve gerçekten kendimi bir balonun içine koyup günün sonunda onları korumam gerekiyordu. Gerçekten orada kim var? Bu benim ailem ve çocuklarım. Boşanmanın ilk kısmında beni bu duruma getirenin bu olduğunu düşünüyorum.” “Benim için çok travmatikti. Gerçekten zordu.”

Denise Richards Boşanmayı Charlie Sheen'den Hatırlıyor – Hollywood Life
Denise Richards şu anda Aaron Phypers ile evli. (Broadimage/Shutterstock)

Lola doğduktan sonra Denise, Charlie ile kısa bir süre barıştıklarını açıkladı. Denise, “Yaptığımıza sevindim, çünkü bir gün kızlarıma bu aile birimini oluşturmak için yapabileceğim her şeyi yaptığımı söyleyebileceğimi bilmemi sağladı” dedi. “Ve kendimi en çok suçlu hissettiğim şey buydu: aile birimini bölmekti. Yıllarca bununla mücadele ettim. Kolay değildi, ama en azından bunu mümkün olduğunca çok yapmak için elimden gelen her şeyi yaptığımı biliyordum.”

Eskiler arasındaki ayrılık sonrası dönem bir süre için oldukça “karanlık” olsa da Denise, Charlie ile olan ilişkisinin yıllar içinde “evrimleştiğini” söyledi. “Bugüne kadar Charlie, ne olursa olsun beni her an arayabileceğini biliyor – ne dediği umrumda değil – ortaya çıkacağım ve orada olacağım çünkü ben de her zaman onun olmasını istedim ve hala da istiyorum. kızlarımız için olabilecek en iyi baba. Ve bildiği bir şey var – benim hakkımda ne söylerse söylesin – her zaman orada olacağımı içten içe biliyor.” “Ona şantaj yapmayacağımı ve bir stand-up insanı olduğumu ve onun kendisinin en iyi versiyonu olmasını ve çocuklarımız için orada olmasını istediğini biliyor” diye ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/10/denise-richards-recalls-divorce-charlie-sheen/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir