Demi Moore’un Sevgilisi Daniel Humm Birlikte İlk Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Demi Moore, Instagram’da yeni sevgilisi Daniel Humm ile her şeyi resmileştiriyor gibi görünüyor. İkisinin birlikte olduğu güzelinden en son fotoğrafa göz atın.

Onun [Instagram] resmi! söylentilerinden sonra Demi Moore flört İsviçreli şef Daniel Humm dönmeye devam etti, görünüşe göre çift ilişkilerini onaylıyor. Yakın tarihli bir Instagram fotoğrafında Daniel, sanatçının gösterisinde görsel sanatçı Roni Horn ve özel kadını ile poz verirken görülüyor. “Seninle gurur duyuyorum #RoniHorn. İnanılmaz bir gösteri,” Daniel yazıya başlık attı. “İlhamınız, derin dostluğunuz ve bizi her zaman güldürdüğünüz için teşekkür ederiz. Seni çok seviyoruz! #makeitnice”

Daniel koyu gri bir balıkçı yaka ve koyu kahverengi chino ve beyaz spor ayakkabı ile blazer ceket içinde zarif görünürken, Demi uzun dikilmiş siyah bir ceketin altında bordo bir takım elbise içinde çarpıcıydı. Fotoğraf çekimi için minik köpeğini bile paltosuna soktu!

59 yaşındaki aktrisin geçen hafta İsviçreli şefle çıktığı haberini aldık. Altıncı Sayfa. İlk olarak Paris Moda Haftası’nda, Chloe Kadın Giyim Sonbahar/Kış 2022/2023’te ön sırada birlikte otururken görüldüler. “Şu anda gerçekten sıcak ve ağırlar. Daniel, restoranı Eleven Madison Park’ta uzun ve zorlu saatler çalışıyor, ancak yine de Demi’nin orada romantik akşam yemekleri için kendisine katılması için zaman ayırıyorlar, ”diyor outlete bir kaynak.

Demi Moore, Daniel Humm
Demi Moore, Daniel Humm (Shutterstock).

Demi’nin yenisi ve en son aşk ilgisi eski kocasından hemen sonra geliyor bruce willis‘ hastalık kamuoyuna açıklandı. kızları Rumer, tallulah, izci, Mabel Rayve Evelyn Penn, yaptıkları ortak açıklamada, babalarının beyin hasarına ve dil becerilerinin bozulmasına neden olan bir durum olan afazi hastası olduğunu ortaya koydu. Ayrıca babalarının teşhisi nedeniyle oyunculuktan emekli olacağı haberini de paylaştılar.

“Bruce’un muhteşem destekçilerine, bir aile olarak, sevgili Bruce’umuzun bazı sağlık sorunları yaşadığını ve yakın zamanda bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konduğunu paylaşmak istedik,” diye yürek parçalayıcı mesaj yazıyordu. “Bunun bir sonucu olarak ve büyük bir dikkatle Bruce, kendisi için çok şey ifade eden kariyerden uzaklaşıyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/demi-moore-boyfriend-daniel-humm-first-photo/

Yorum yapın