Demi Moore’un Kızlarının Erkek Arkadaşı Daniel Humm’a Karşı Duyguları – Hollywood Life


Demi Moore ve kızları


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Demi Moore İsviçreli şefle olan yeni ilişkisi konusunda utangaç olmadı Daniel Humm Son aylarda. Sıcak yeni çift, Haziran 2022’de Fransa Açık’ta PDA’da paketlenirken görülmekle kalmadı, aynı zamanda Instagram’da birlikte sevimli özçekimler paylaşıyorlar. 46 yaşındaki Daniel, Demi’ye olan sevgisini halka açık bir şekilde dile getirdi. kendi Instagram’ı Mayıs 2022’de hesap açtık, bu yüzden birbirlerine oldukça abayı yaktıklarını söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz.

Demi’nin üç kızı, Rumer, izcive Tallulah Willis ayrıca yeni ilişkisiyle gemide gibi görünüyor. Aslında Daniel’e yakın bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşam SADECE Demi’nin hayatındaki yeni adam hakkında ne hissettiklerini.

“Daniel neredeyse altı aydır Demi ile birlikte ve ona çok aşık. Durmadan onun hakkında konuşuyor ve birkaç kez sahibi olduğu restorana uğradı” dedi. HollywoodYaşam. “Demi’nin kızlarıyla tanıştı ve aralarında anlaştılar. Anneleri için onu kesinlikle onaylıyorlar.”

“İronik olan, Daniel’in önceki evliliğinden de üç kızının olması. Bu, ilk çıkmaya başladıklarında konuşacakları çok şey oldu çünkü ikisi de üç kız çocuğu yetiştirmekle ilgili olabilir. Daniels’ın kızları biraz daha genç ve gençlik yıllarına girmek üzereler, bu yüzden Demi ona bununla nasıl başa çıkılacağı konusunda iyi tavsiyeler verebilir,” diye devam etti kaynak.

Demi Moore ve kızları
Demi Moore (ş) ve iki kızı Scout Willis (l) ve Tallulah Willis (sağ) Şubat 2016’da Kırmızı Halı’da resmedildi. (Shutterstock)

“Daniel onun ünlü olmasını umursamıyor çünkü kendisi dünyanın en iyi şeflerinden biri olarak başlı başına bir ünlü. Yaşı bir sayıdan başka bir şey olarak görmüyor, bu yüzden ondan on yaş daha genç olması hiçbir şey ifade etmiyor. Arkadaşlarına söylediğine göre, Demi onun için aynı şekilde hissediyor ve ikisi birlikte mükemmel” dedi.

Çift, Mart 2022’nin başında çıkmaya başladı ve iki ay sonra Haziran ayında halka açıldı. Daniel, süper ünlü bir İsviçreli şef ve Manhattan’daki lüks restoran Eleven Madison Park’ın sahibidir.

Daniel, daha önce kızlarının babasıyla evli olan Demi’ye aşkını açıkça ilan etti. bruce willis 1987’den 2000’e kadar, 9 Mayıs 2022’de Instagram’da. Çerçevede sevimli bir yavruyla birlikte tatlı siyah beyaz bir görüntüsünü paylaştı ve gönderiye, “İlham vericinin de ötesindesin ve bu harika. lütuf ve büyüklüğe tanık olmak. @demimoore harika bir öğretmen olduğun için teşekkür ederim. Seninle daha fazla gurur duyamazdım. Sonsuz güzelliğin derinden duygulu. Seni seviyorum.”

Demi ayrıca daha önce 1980-1985 yılları arasında Freddy Moore ile evliydi ve Ashton Kutcher 2005-2013 arası.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/demi-moore-daughters-boyfriend-daniel-humm/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir