Demi Lovato’nun Kalbi Tur Arası Sırasında Shawn Mendes’e “Çıkıyor”


Demi Lovato içinde bulundu Shawn Mendes‘ ayakkabı.

Yakın tarihli bir röportajda, “Anyone” şarkıcısı, birkaç randevuyu ertelediğini açıklamasının ardından neden Shawn’ı desteklediklerini paylaştı. Merak etmek ruh sağlığı için dünya turu

Demi, programın bir bölümünde, “Kalbim Shawn’a atıyor çünkü yola çıkıp buna hazır olmamanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Aşırı çalışma veya tükenmişlik hissetmenin nasıl bir şey olduğunu biliyorum,” dedi. Karson & Kennedy Ünlülerle Konuşuyor üzerinde Audacy’nin Karışımı 104.1. “Bu asla eğlenceli bir duygu değil ve zihinsel sağlıkla uğraşırken, ‘Tanrım’ gibi. Kalbim sadece ona gidiyor.”

Henüz 15 yaşındayken turneye çıkan 29 yaşındaki sanatçı, performansın bir sanatçı üzerinde hem zihinsel hem de fiziksel zararını tartıştı.

“Tur yapalı dört yıl oldu ve farklı bir yaştayım, hayatımda farklı bir yerdeyim” dediler. “Spor salonuna giriyorum ve şarkı söylerken dayanıklılığımın arttığından emin oluyorum. Tur için çok fazla hazırlık gerekiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339145/demi-lovato-says-their-heart-goes-out-to-shawn-mendes-after-he-postpones-tour-for-his-mental-health?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir