Demi Lovato, Erkek Arkadaşı Jüt ile 30. Yaş Gününü Kutladı$


Otuz ve başarılı.

Demi Lovato dönüm noktası olan 30. doğum gününü yeni erkek arkadaşıyla Instagram resmi görevlisi olarak kutladı Jüt$.

ona alarak Instagram Hikayeleri“Ayık” şarkıcı, kendisinin ve Kanadalı sanatçının banyo aynasında bir selfie için poz verdiği bir fotoğrafını ve arsız başlığı “Aşkıyla Bday orospu” paylaştı.

Jüt$ (gerçek adı Ürdün lavtaları) ayrıca bir gönderi paylaştı Demi’ye kendi Instagram hesabından haraç o gün, pop yıldızı ile olan ilişkisi üzerine “kelimenin tam anlamıyla sevinçten patladığını” fışkırttı.

“Doğum günün kutlu olsun bebeğim. 30 yaşında bir minx’sin ve ben dünyanın en şanslı ahmağıyım çünkü sana benim diyebiliyorum,” diye yazdı çiftin birkaç PDA dolu fotoğraf ve videosunun yanına. “Seni güldürmek benim yeni takıntım haline geldi çünkü gülümsemen tam anlamıyla depresyonumu iyileştiriyor (orada bir yerde bir şarkı sözü var).”

Demi ile yeni albümündeki bir parçada işbirliği yapan Jute$, kız arkadaşının gücünü övdü ve kişisel yolculuğunda ne kadar ilerlediğini kabul etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342897/demi-lovato-celebrates-30th-birthday-with-boyfriend-jute?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir