Delilah Belle Hamlin, Jason Momoa’nın DM’lerine Kaymasını İstiyor


Delilah Belle Hamlin olmayı göze alıyor Jason Momoakhaleesi.

24 yaşındaki kızı Lisa Rina Ve harry hamlin münhasıran E söyledi! News’ The Rundown’ı istiyor Game of Thrones aktör DM’lerini kaydıracak. The Rundown’s tarafından sorulduğunda Erin Lim Rodos Delilah Belle, ona ulaşmaya çalıştıysa, “Ah, yaptım, işe yaramadı” diye yanıtladı.

Sanal dünyanın dışında, ilk single’ı “Nothing Lasts Forever” müzik videosuyla birlikte çıkan Delilah Belle, IRL yemek randevularının tadını çıkardı. Yine de en sevdiği yer, birlikte dışarı çıktığı İtalyan restoranı Giorgio Baldi oldu. Jack Nicholsonoğlu ışın geçen Mart.

“Ben seçmedim,” diye açıkladı Delilah. “Güzel. Sanki kumsal tam oradaymış gibi. Ya sonra eğlenmek istersen ki ben yapmadım. Ama bu gerçekten çok hoş olurdu.”

Müziği söz konusu olduğunda da kalbini giyiyor ve “başka şarkılar yazdığını” belirtiyor. [where] kişi bunun kendileri hakkında olduğunu kesinlikle biliyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369016/delilah-belle-hamlin-wants-jason-momoa-to-slide-into-her-dms?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir