Deepti Vempati Yeni Videoda Burun Estetiği Önerilerini Çarptı – Hollywood Life


Deepti Vempati Yeni Videoda Burun Estetiği Önerilerini Çarptı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Sör Baffo/Netflix

Derin Vempati29 yaşındaki, TikTok’taki en son canlı görünümü sırasında, burun estetiği olması yönündeki önerileri sert bir şekilde eleştirdiği bildirildi. bu Aşkın gözü kördür yıldız, yardımcı yıldızına katıldı Kyle Abrams, 31, sosyal medya platformunda bir sohbet için ve izleyiciler burnundan bahsetmeye başladığında konuştu. Canlı yayında “Sizler, bu benim gerçek burnum” dedi. Bize Haftalık. “Şunla dalga geçmeyi bırak.”

“Ben böyle doğdum, değiştirmiyorum” diye açıklamaya devam etti ve fiziksel görünüşüyle ​​ilgilenenlerin “bunu aşması gerektiğini” çünkü “bu benim kahrolası yüzüm” dedi. Görünüşe göre Kyle, “araba kazası” geçirdiği için “burun ameliyatı” olması gereken kişinin kendisi olduğunu öne sürdüğünde onun için sıkıştı. Ayrıca, Deepti’nin “en büyük hayranı” olduğunu söylediği ve kötü yorumlardan uzaklaşmaya çalıştığı bildirildi.

Derin Vempati
Deepti muhteşem bir fotoğraf için poz veriyor. (Sör Baffo/Netflix)

Kyle’a ek olarak, diğer izleyicilerin de canlı yayının yorumlar bölümünde nazik yorumlar bırakarak Deepti’ye takıldığı bildirildi. Fark etmekten veya yanıt vermekten çekinmedi ve takdirini paylaştı. “Teşekkürler. Aman Tanrım. Buradaki herkesin çok iyi olduğunu söylemeliyim” dedi. “Ne zaman biri olumsuz bir şey söylese, onlar için geliyorlar ve hepinizi seviyorum.”

TikTok’taki son görünümlerinden önce, Deepti ve Kyle, Mart 2022’de, ikinci sezonda yeniden bir araya geldiklerinde romantizm söylentilerini ateşledi. Aşkın gözü kördür. teklif eden Kyle Shaina Hurley flört programında, daha önce Deepti için “daha çok denemiş olmayı” dilediğini de itiraf etmişti. Abhishek “Salla” Chatterjee. “Ben onu çok seviyorum. O en iyisi,” dedi Netflix dizisinin bir bölümünde. “Keşke önümde olanı görebilseydim ve bu benim en büyük pişmanlığım.”

Derin Vempati
Deepti Vempati’nin ‘Love is Blind’ konulu bir fotoğrafı. (Netflix)

Çift, arkadaştan öte olduklarına dair spekülasyonları körüklemeye devam ederken, bir ilişkiyi resmi olarak reddetmedi veya onaylamadı. Deepti, “Söyleyebileceğim tek şey, bunu yaşıyoruz,” dedi. Bize Haftalık 1 Haziran’da “Daha yeni çözüyoruz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/deepti-vempati-slams-nose-job-comments-tiktok-video-love-is-blind/

Yorum yapın

SMM Panel