Dedikoducu Kız Showrunner “Dağınık” Bir OG Sezon 2 için Geri Döndü


New York’ta kıvılcımlar uçmak üzere.

22 Haziran’da HBO Max’in resmi Instagram hesabı Dedikoducu kız yeniden başlatma sessizce ikinci sezon için bir teaser yayınladı. Ve orijinal CW serisinin hayranları, yeni görüntülerin ima ettiği gibi, yüklemeden heyecan duyacaklardır. Michelle Trachtenberg kötü kız Georgina Sparks rolünü tekrar oynayacak.

Sinemada tek başına oturan siyah saçlı bir güzelin grenli görüntülerinin yanı sıra ekranda “Yangını başlatmak için yalnızca bir kıvılcım yeterlidir” uyarısı belirdi.

Blair Waldorf dışında (Leighton Meester), Georgina bir Yukarı Doğu Yakası tenceresini karıştırmak için. Böylece, olası dönüşünden neden oldukça emin olduğumuzu anlayabilirsiniz.

şovmen Joshua Safran 2007 ve 2012 yılları arasında baş belası sosyetik karakteri oynayan Michelle’in görünüşünü daha da ima etti. Twitter’da ikinci sezonda kimin “en dağınık” olacağı sorulduğunda, o cevapladı“Dağınıklığı nasıl tanımlarsınız? Eğlence amaçlı dağınıklık mı yoksa yıkım dağınıklığı mı? Aynı cevap, sanırım – bugün GG’den gelen gönderiye bakın.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335410/gossip-girl-showrunner-teases-a-messy-og-is-returning-for-season-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel