Deck Med’den Hannah Ferrier’in Altında Natasha Webb “Sıkıcı” Diyor


Açık veya kapalı Güverte Altı Akdeniz, hannah feribot al-waves fikrini söyler.

Bu nedenle, baş güveç, tarafından belirsiz bir şekilde kovulduktan sonra artık Bravo dizisinde rol almayabilir. Kaptan Sandy Esneme Beşinci sezonda Hannah, dizinin şu anki sezonunu değerlendirmeden edemedi.

Hannah, “Bu gerçekten zor, çünkü belli ki ben ayrıldığımdan beri her sezon baş güveci değiştirmişler” dedi. Showbiz Hile Sayfası 11 Eylül “Ve bunun çok önemli bir rol olduğunu hissediyorum. Güverte altında doldurmak. Çünkü işinde iyi olan birini istiyorsunuz ama günün sonunda ‘Ah bu yatçılık’ gibi oluyoruz. Hala bir realite şovu. Demek komik, hızlı birini istiyorsun. İnsanları almaktan korkmayan. Onların yahnilerini eğitmekten korkmuyorlar.”

“Yakında onlardan birini bulmalarını umuyorum,” diye devam etti Hannah, görünüşe göre yedinci sezonun baş güvecine gölge düşürerek. Nataşa Webb. “Çünkü şu anda orada olan… İşinde çok iyi olabilir gibi görünüyor, ama kulağa ilginç bir televizyon gibi gelmiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346090/below-deck-med-alum-hannah-ferrier-calls-current-chief-stew-natasha-webb-boring?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir