Debra Jo Rupp, Ashton Kutcher ve Mila Kunis’in Evleneceğini Hiç Düşünmemişti


Bu, yapım aşamasında olan bir yeniden birleşmeydi.

Netflix’te 90’ların Şovubir devam dizisi 70’lerin Şovu19 Ocak’ta yayıncıda prömiyeri olan, Kurtwood Smith ve Debra Jo Rupp Sırasıyla Red ve Kitty Forman rollerini yeniden canlandıracaklar.

Yeni dizi odağı torunları Leia Forman’a kaydırırken (Callie Haverda), birkaç tanıdık yüz, eski Point Place, Wisconsin’de durmayı yönetiyor – dahil Ashton Kutcher ve Mila Kunissırasıyla Kelso ve Jackie’yi oynayan 70’lerin Şovu.

E ile özel bir röportajda! Haberler, Kurtwood ve Debra Jo onu neyin bu kadar özel yaptığını anlattı.

Kurtwood, “Harikaydı,” dedi. “Onları görmüştüm, biz gördüğümüzde Debra Jo da gördü. [Netflix’s] Çiftlik. Mila gelirdi. Demek onları görmüştük. Ama onları o sette görmek ve özellikle karakterleriyle yaptıkları gibi patlamak, bu gerçekten bir şeydi.

Ashton’ın oynadığı Çiftlikiki erkek kardeşin babaları tarafından yönetilen büyükbaş hayvan çiftliğini yönetmeye yardım etmesi hakkında. Sam Elliott. Hem Kurtwood hem de Debra Jo, 2016’dan 2020’ye kadar dört sezon süren şovda birden fazla konuk oyuncu olarak yer aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361436/lessigreaterthat-'90s-showlessigreater's-debra-jo-rupp-says-she-never-thought-ashton-kutcher-and-mila-kunis-would-marry?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir