Debbie Allen, Grey’in Anatomisinin Hala Güçlü Olmasına Şaşırdı


Dizide yönetmen ve yapımcı olarak çalışmanın yanı sıra, Allen’ın diğer tutkusu kar amacı gütmeyen organizasyonudur. Debbie Allen Dans Akademisi. Kısa bir süre önce akademinin ilk ortaokulunu açtıktan sonra, organizasyon üniversitede yepyeni bir yuvaya kavuştu. Shonda Rhimes Gösteri Sanatları Merkezi Los Angeles’ta.

Merkezin açılış gecesindeydi. Jada Pinkett Smith beri ilk kırmızı halı görünümünü yaptı Will SmithOscar olayı ve Allen onu gördüğüne çok sevindi.

“Jada geldi. Jada’nın gelmesine çok sevindim,” dedi. “O sadece güzeldi. Bu benim çocuğum.”

Uzun yıllardır profesyonel bir dansçı olarak süslü Broadway ve büyük ve küçük ekranlar—Allen, yolunu açmasına yardım ettiği birçok kadına büyük hayranlık duyuyor. Jennifer Lopez, Janet Jackson ve dahası.

Sisli Copeland dünyadaki tüm kahverengi balerinler için imkansız bir rüya olmuştur. Balerin olmak istiyordum, bana ‘Hayır, hayır’ dediler, “Hepsiyle gurur duyuyorum.”

Röportajın tamamına yukarıdaki klipte göz atın.

Grey’in Anatomisi Perşembe günleri saat 21.00’de ABC’de yayınlanıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327491/why-debbie-allen-was-surprised-that-grey-s-anatomy-didn-t-end-after-season-17?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın