Dean McDermott ve Daha Fazlasıyla Tori Spelling’in 50. Doğum Günü İçerisinde


West Beverly Hills Lisesi öğrencilerinin dikkatine! Bir şapın büyük bir doğum günü vardı.

Tori Yazımı 16 Mayıs’ta 50 yaşına girdi ve kocasıyla kutladı Dekan McDermottanne Şeker Yazımı ve West Hollywood’daki Caviar Kaspia’daki arkadaşlar.

bu Beverly Tepeleri, 90210 aktris zümrüt boyundan bağlamalı bir elbiseyle geldi ve görünümünü altın topuklu ayakkabılar ve dalgalı yarı yukarı, yarı aşağı ‘do’ ile tamamladı. Tori, yardımcı yıldız ve BFF ile mini bir buluşma bile yaptı. Jennie Garthdönüm noktasını tatlı bir haraçla işaretleyen.

“Tori ve Jennie mi yoksa Donna ve Kelly mi?” o yazdı Instagram’da bir dizi fotoğrafla birlikte, daha sonra ekledi, “Gözlerimde her zaman bu iki genç olacağız… bu da neden birlikte olduğumuzda tam olarak böyle davrandığımızı açıklıyor. LOL Rock’çılarımıza girene kadar bekleyemem. , her zaman bahsettiğimiz gibi, gülmek ve eski güzel günleri hatırlamak (ya da benim durumumda değil). Seni zamanın sonuna kadar seveceğim.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374647/inside-tori-spelling-s-50th-birthday-with-dean-mcdermott-candy-spelling-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir