Dean McDermott, Tori’yi “Ateşli Karısını” Yazarak Aradı – Hollywood Life


Dean McDermott, Tori'yi "Ateşli Karısını" Yazarak Aradı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mega

Dekan McDermott Karısına büyük bir haykırış verdi Tori Yazımı 16 yıllık evliliklerinin sallantıda olduğuna dair aylarca süren spekülasyonlardan sonra. Oyuncu eline aldı instagram 23 Kasım Çarşamba günü muhteşem bir fotoğrafını paylaşmak için Beverly Tepeleri 90210 Birbirine aşık birkaç gençmiş gibi görünen bazı övgü sözleriyle veteriner ortağı! “Demek istediğim . . . Kutsal Duman Gösterisi!!! Sıcak eşi UYARI!! #gorgeousgirl #wife #hottie, ”diye yazdı Dean, Tori’nin dudak uçuklatan fotoğrafıyla birlikte.

Gezi, dedikodu değirmeninin çiftin ilişkisi hakkında dedikodularla dolu olduğu sırada gelir. Geçen yılın başından bu yana, Tori ve Dean — paylaşan Liam15, yıldız14, Hattie10, Fin9 ve güzel, 4, – bölünmenin eşiğinde oldukları suçlamalarıyla mücadele ettiler. İddialar, çiftin Yılbaşı gecesini ayrı geçirmesinden, Dean’in aile Noel kartında olmamasından ve Tori’nin 2021 Mart’ında nikah yüzüğü olmadan görülmesinden sonra geldi. En endişe verici olan Tori, SiriusXM Radyo Andy’nin programındaydı Jeff Lewis Canlı Haziran ayında ve o ve Dean’in ayrı odalarda yattığını ortaya çıkardı.

Ancak, söylentilerin ortasında, ÖZEL bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşamı Mayıs 2006’da evlenen çiftin “boşanma davası açmak için resmi planları henüz yok, ama aynı zamanda samimi değiller ve epeydir birlikte değiller.” Kaynak ayrıca, çocukların iyiliği için “işleri olabildiğince yumuşak tutmak” istediklerini söylemeye devam etti. “İkisi de eş-ebeveynlik yapmaları gerektiğini biliyorlar ve şu anda öyleler. Dean çocuklarla çok ilgili ve neredeyse her gün onları okula götürmek ve aktiviteler yapmak gibi şeyler yapıyor ve özellikle Tori yoğun bir şekilde kariyerine odaklandığında daha da fazla ortalıkta oluyor.”

İkinci bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı çiftin Ocak ayında “işleri yoluna koyduğunu” söyledi. “Tatillerde ikisi de boşanarak kaybedecekleri çok şey olduğunu ve birlikte hayatlarının ayrı yaşayacaklarından çok daha iyi olduğunu fark ettiler. Aşklarının farklılıklarını aşacak kadar güçlü olup olmadığını sorguluyorlardı,” diye açıkladı içeriden biri.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/dean-mcdermott-calls-tori-spelling-hot-wife/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir