Dean McDermott “Ateşli Eş” Tori Spelling’i Övdü


Dekan McDermottharaç Tori Yazımı bize 9021OMG diyor.

Eski Doğranmış Kanada Ev sahibi, yakın tarihli bir sosyal medya gönderisinde 16 yıllık karısına sevgi yağdırdı ve ikisi arasında devam eden evlilik sorunlarına dair söylentileri kesin olarak ortadan kaldırdı. Dean, Tori’nin önden fermuarlı siyah bir ceket giydiği ve sarı saçları gövdesinden aşağı dökülen bir fotoğrafını yayınladı.

“Yani… Kutsal Duman Gösterisi!!!” 23 Kasım’da yazdı. “Ateşli eş UYARI!! #gorgeousgirl #wife #hottie.”

sesleniş Beverly Tepeleri, 90210 şap, ailesinin 2022 tatil kartını çıkarmasından sadece bir gün sonra gelir. Resimde, Dean ve Tori çocukları tarafından çevrelenmiş durumda. Liam15, yıldız14, Hattie12, Fin10, güzel5 ve Dean’in oğlu kriko24, paylaştığı kişi Mary Jo Eustace.

“Yine Kanada’da çekim yapıyorum, AMA bu yıl Noel Kartı çekimini ben yaptım!!!” Dean 22 Kasım’da yazdı. “Güzel ailemin Tatil Neşesini paylaşmasına yardım ettiğiniz için @simplytoimpress’e teşekkür ederim!! #aile #aşk #happyholidays.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355782/dean-mcdermott-praises-%22hot-wife%22-tori-spelling-amid-relationship-speculation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir