DC Young Fly, Ortağı Jacky Oh’un 32 Yaşında Ölümünden Sonra Konuştu


DC Genç Sinek partnerinin vefatından bu yana ilk sözlerini paylaşıyor jacky oh.

bu Vahşi N’ Out yıldız ve ailesi yaptığı açıklamada İnsanlar 2 Haziran’da “İyi dilekleri için herkese teşekkür ediyor ve bu zor dönemde mahremiyet istiyoruz.”

31 yaşındaki DC Young Fly, üç çocuğu paylaşıyor—Nova6, nala2 ve Prens Nehemya10 ay—ölümü BET Media Group sözcüsü tarafından 1 Haziran’da doğrulanan Jacky Oh ile birlikte. 32 yaşındaydı.

Miami Polis Departmanı tarafından alınan bir rapora göre, 31 Mayıs’ta Jacky, Homewood Suites by Hilton Miami Downtown/Brickell’de tepkisiz bulundu ve Miami, Fla.’daki bir hastaneye nakledildi ve gece yarısından önce öldü. Los Angeles zamanları.

“Vefatının derin üzüntüsünü yaşıyoruz. jacklyn smithdünyaca yetenekli bir Jacky Oh olarak bilinir. Vahşi N’ Out Etkisi sonsuza kadar değer verilecek ve özlenecek olan aile üyesi” ifadesini okudu. şovun sosyal medya sayfaları 1 Haziran “Jacky Oh, grubun sevgi dolu bir arkadaşı ve sevgili meslektaşıydı. Vahşi N’ Out beş sezon boyunca oyuncular.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376428/dc-young-fly-speaks-out-after-partner-jacky-oh's-death-at-age-32?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir