David Thornton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


David Thornton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mediapunch/Shutterstock

Cyndi Lauper bir zamanlar ünlü şarkı söyledi. “Senin için yeterince iyi olan / Benim için yeterince iyi.” “Kızlar Sadece Eğlenmek İstiyorum” için yeterince iyi olan şey, bir erkekten aldığı sevgidir. David Thornton. Cyndi ve David otuz yılı aşkın bir süredir mutlu bir evliliğe sahipler ve tamamen yetişkin bir oğulun gururlu ebeveynleri. Eski moda batıl inançları kırmak çok zor olsa da (Cyndi’nin 1985 filmi için yazdığı şarkı “The Goonies’ R’ Good Enough”da söylediği gibi), ona “kendini dışında” hissettirmeyi bırakan adama bir bakın. yer” dedi ve aşk için ne kadar iyi olduğunu gösterdi.

David Thornton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Cyndi ve David (Mediapunch/Shutterstock)

Cyndi Lauper’ın Kocası David Thornton

Cyndi Lauper, 1991’den beri David Thornton ile evli. David, IMDB profiline göre 12 Haziran 1953’te Güney Carolina’da doğmuş bir aktör. En iyi rolleriyle tanınır. evde yalnız 3, John Qve Burada ve orada. Cyndi’nin doğmasından on gün önce doğmuştu, sanki kaderinde onun sevgili sevgilisini sona erdirmek varmış gibi.

2022 itibariyle, David’in en son rolleri 2020’ler idi. Darcy, ve 2017’de George Pallis’i canlandırdı. vatan. O da dahil Jamie Foxx’ın Tanrı Bir Kurşunduryazar/yönetmenden bir suç draması Nick Cassavetes.

1991’de Cyndi ile Tanıştı

Cyndi ve David Thorton 1991 filminin setinde bir araya geldiler. Kapalı ve Çalışıyor. Cyndi komedi-gizeminde rol aldı, ama söylediği gibi Bağımsız 1992’de film hayatının kötü bir noktasında geldi. “Çok kötü zamanlar geçiriyordum,” dedi. “ile ayrılırdım Dave Wolff – hem menajerim hem de erkek arkadaşım olan – altı buçuk yıl sonra. Paylaştığımız yerden taşınmıştım ve bir otel odasında yaşıyordum.”

Cyndi, “gerçekten depresyona girdiğini” ve kendini “özellikle yakışıklı olmayan bu adamla kazanamayacağı mazoşist bir durumda” bulduğunu söyledi. Bitirdikten sonra, “çirkin, sıkıcı ve dağınık” hissetti. Bir sanatçı olarak işimin bittiğine ikna oldum.” O rolü aldı Kapalı ve Çalışıyor “Kendimden bir tatil, işte kaybolmanın ve kim olduğumu unutmanın bir yolu. Sonra David’le tanıştım ve her şey değişti.”

David Thornton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Cyndi ve David, 1995 (Shutterstock)

Cyndi, David’in “provalar sırasında bana karşı gerçekten utangaç olduğunu” söyledi. David söyledi Bağımsız o ve Cyndi “başlangıçta sette fazla iletişim kurmadılar. Eğer arkadaş olursak ve birbirimizi seversek, birlikte yaptığımız oldukça öfkeli ve şiddetli sahneleri etkileyeceğinden endişelendim.” Bir akşam Cyndi, David’i kendisi ve asistanıyla akşam yemeğine davet etti. “Ani bir vızıltı yoktu, ama çok güldük” dedi. “Ve harika olan şey, onun biraz yıldızlı olmaması, bu yüzden olan ilk şey gerçek bir dostluk gelişmeye başladı.

“Ona alaycı notlar göndermeye başladım – birinden hoşlandığımda yaptığım şey bu. Benim kadar şınav çekmediği için pısırık olduğunu yazdım. Akşam yemeğinden sonra sahilde yürüyüş yapardık. Ay hep suyun üzerindeydi ve bir gece ‘Keşke dalgaların üzerinde uçan bir uçurtma olsaydım’ dedim, o da ‘Neden dalga olmayayım’ dedi. ‘Aman Tanrım, bu adam bir şair’ diye düşündüm.

Kısa Bir Flörtten Sonra Evlendiler

Çift, birlikte çalışırken profesyonelliğini korudu. Film sarıldıktan sonra evliliğe düştüler. “Gerçekten bir araya geldikten iki hafta sonra, evlilikten bahsediyordu. Demek istediğim, evlilikdedi Lauper Bağımsız. Tavsiye için “makyöze” danıştığını söyledi ve güzellik uzmanı şunları kaydetti: o kocasıyla iki hafta sonra evlendi ve asla pişman olmadı. “Film bittiğinde, Cape Cod’da birlikte bir ay geçirdik. Birbirimize dayanabilirdik, bu yüzden devam etmeye ve evlenmeye karar verdik” dedi Cyndi. Çift, Kasım 1991’de evlendi ve o zamandan beri birlikteler.

David, “Ona Los Angeles’ta evlenme teklif ettim ve ona uygun olacağını düşündüğüm birkaç yüzüğüm oldu” dedi. Bağımsız. “Biri, bir Hindu prensesine ait olan 1840’lardan kalma bir kristaldi. Cyndi reenkarnasyona ve geçmişe inanıyor, bu yüzden bunun doğru olabileceğini düşündüm. Eros damgalı antik bir Roma yüzüğü ve nihayet parmağında farklı değerli taşlardan oluşan bir eğri olan bir İngiliz saygı yüzüğü vardı. Seçtiği kişi buydu. Beni kabul etmeden önce tek dizimin üzerine çöktürdü.”

Cyndi & David 1997’de Bir Çocuğu Karşıladı

Cyndi ve David birkaç hafta çıktıktan sonra evlenseler de, bir aile kurmadan önce zaman ayırdılar. 1997 yılında bir oğulları oldu. Declyn “Dex” Thornton. Cyndi, oğlunun canlı yayında küfür ettiği için ona keder verdiği bir zamanı hatırladı. Cyndi, “‘Babamın her zaman söylediği, önemli olmadığında küfretmezsen, önemli olmadığında da küfretmeyeceksin’ dedi” dedi. Yakından Haftalık 2018’de. “Ben de “F-k evet” diye düşünüyordum. Hayır, şaka yapıyorum, hayır, hayır, “Biliyorum, Dex” diye düşünüyorum. Biliyorum, uzun bir gündü, biliyorsun.’ Ben olmak zor.”

Cyndi’nin ailesi onun kısa ömürlü WeTV programında yer aldı.

Evlilikleri İçin Çok Çalıştılar

Cyndi, “Tek söyleyebileceğim, onun en iyi arkadaşım olduğu, son derece yaratıcı olduğu ve tüm hayatımı onunla paylaşmak istedim” dedi. Yakından Haftalık. “Duydum George Harrison’ın karısı bir kez sır olduğunu söyler [to marriage] evli kalmak ve bunu çözmektir.”

Evlendikten aylar sonra Cyndi ve David birbirlerine karşı açık sözlü ve dürüst oldular. “Tabii, David hakkında sevmediğim şeyler var,” dedi. Bağımsız. “Bir numara, televizyonu sevmiyor ve her zaman kapatıyor. İkincisi, tartışmayı seviyor. Sicilyalı bir aileden geliyorum ve sürekli bağırıyoruz. … David’le konuşuyor olacağız ve o aniden şöyle diyecek: ‘Kızıyorum. . .’ Demek ki tartışacağız. Ama bunlar sadece küçük şeyler.”

David Thornton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
2012’de Cyndi ve David (David Fisher/Shutterstock)

David, “Her yeni evli çift gibi birbirimiz hakkında bilgi edinmemiz gerekiyor,” diye ekledi. “Cyndi’nin bu kadar dışavurumcu olmasının sevdiğim yanlarından biri, duygusal olarak kendini gösterme konusunda beni daha rahat kılıyor. Ama aynı zamanda değişken ve huysuz ve ben bu konuda pek rahat değilim. Desibelin yükseldiğini duyduğumda genellikle ‘O oyunu oynamak istemiyorum’ derim. Öfkelenmekten korkuyorum çünkü yavaş yanan biriyim ama sinirlendiğimde gerçek bir beyazlık oluyor.”

Ancak, işleri sakinleştirmeyi ve evliliklerini geliştirmeyi öğrendiler. Otuz yıldır hiçbir yavaşlama belirtisi göstermeden güçleniyor. Sonuçta yeterince iyi görünüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/cyndi-lauper-husband-4771943/

Yorum yapın

SMM Panel