David Schwimmer, Jennifer Aniston’ın Çıplak Duş Fotoğrafına Tepki Verdi: Fotoğraf – Hollywood Life


Jennifer Aniston ve David Schwimmer


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bei/Shutterstock

Jennifer aniston53, 4 Eylül’deki çıplak duş fotoğrafına hızlı ve komik bir yanıt aldı. Arkadaşlar kostar David Schwimmer, 55. Tepki, 7 Eylül’de David’in Instagram hesabına gönderilen çok daha garip bir duş fotoğrafı şeklinde geldi. Resimde, David ciddi şekilde stresli ve sabunlu bir ifadeyle duşta köpürdü. “@jenniferaniston – umarım bir havlu??” fotoğrafa başlık attı.

Jen’in orijinal fotoğrafı, aktrisin saç bakım markası LolaVie’yi tanıtmak için buharlı bir duş altında köpüren çok daha şehvetli bir görüntüsünü gösterdi. 7 Eylül’e kadar 600.000’den fazla beğeni alan fotoğrafa “Bir şeyler geliyor 9.8.22” yazdı. Ancak David’in arsız fotoğrafı, Jen’inkini yaklaşık 1 milyon beğeniyle çoktan geride bırakmıştı. 6.7 milyon takipçisinin çoğu yorum dizisine gülerek eşlik ediyor.

David Schwimmer ve Jennifer Aniston
‘Arkadaşlar’dan David Schwimmer ve Jennifer Aniston bir gerileme fotoğrafında görünüyor. (Bei/Shutterstock)

“GÖZLERİM ! GÖZLERİM” bir takipçisi kalp gözlü bir emoji ile birlikte yazarken, bir diğeri “Sizi çocuklar!!!!! Kalbim.” Arkadaşlar taraftarlar bunu bir üst seviyeye çıkardı. Bir hayran, bir dizi gülen emojinin yanında “Bana yanlış bronzluk olayını hatırlatıyor” yorumunu yaptı. “Sevdim.” “’Oh, büyük şampuan patlaması! Oh, her şey bitti.’- Ross Geller, Sezon 10, ‘The One With The Home Study’,” bir başkasına atıfta bulundu. Bir takipçisi “DUR BU ETKİLEŞİMLER İÇİN YAŞIYORUM” yazarken, bir diğeri kalp emojilerinin yanında “Ross & Rachel” yorumunu yaptı.

Jennifer ve David, 1994 ve 2004 yılları arasında Ross ve Rachel gibi ikonik romantizmleriyle 90’ların komedi dizisini unutulmaz bir şekilde canlandırdı. İkilinin HBO’nun ardından gerçek hayatta aşık olduklarına dair söylentiler bile vardı. Arkadaşlar Reunion 2021’de çekildi. Bir kaynağın söylediğine göre daha yakın Ünlü ekran ikilisinin yeniden bir araya gelme sırasında yeniden ortaya çıkan hatıralardan etkilendiği dergide yayınlandı.

Kaynak, “Birleşmeden sonra, geçmişi hatırlamanın her ikisi için de duyguları harekete geçirdiği ve her zaman gömmek zorunda oldukları kimyanın hala orada olduğu ortaya çıktı” dedi. “Çekimlerden hemen sonra mesajlaşmaya başladılar ve geçen ay David, Jen’i Los Angeles’ta görmek için New York’taki evinden uçtu.”

Ne yazık ki, David’in temsilcisi David’in temsilcisi söyledi Birleşik Krallık Güneşi Ağustos 2021’de söylentilerde “aslı yok”.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/david-schwimmer-reacts-jennifer-aniston-naked-shower-pic-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir