David Furnish, Kocası Elton John’un Neden Müzikten Gerçekten Emekli Olmayacağı Üzerine – Hollywood Life


Elton John, ‘Yellow Brick Road’a veda ediyor, ancak kocası David Furnish, HollywoodLife’a ÖZEL OLARAK, yaşayan efsanenin konu müzik olduğunda neden asla emekli olmayacağını anlatıyor.

Elton John Aids Vakfı’nın Akademi Ödülleri izleme partisinde ilk kez, Elton John… orada değildi. 75 yaşındaki Elton, uzun süredir ertelenen “Farewell Yellow Brick Road” turunda yeniden planlanmış bir tarihte oynamak için galayı kaçırdı. “Turu bitirmek istiyor” dedi David Mobilya, Elton’ın kocası, MÜKEMMEL bir şekilde konuşurken HollywoodYaşam 28 Mart bölümünde. Ailesiyle daha fazla zaman geçirmesi onun için çok önemli ama Elton asla durmayacak.”

David, “Genç sanatçılarla olan tutkusu ve bağlantısı ve yeni müzikler yaratması – bu yıl iki sahneli müzikalimiz açılıyor” diyor. HollywoodLife. “Biliyorsunuz, o bir güç gösterisi ve müzik dünyasına belki de daha önce hiç olmadığı kadar bağlı. Apple Radio programı ile her zaman genç sanatçılarla konuşuyor. Ve şimdi harika bir ortak albüme sahip [The Lockdown Sessions] 74 ile listelerin zirvesinde. Harika ve mutlu bir müzik kariyerinin ne olabileceğini yeniden tanımlamaya devam ediyor. Ve bunların hepsi gerçek bir aşktan ve sanatına olan hayrandan geliyor ve bu asla bitmeyecek!”

David Furnish, Kocası Elton John'un Neden Müzikten Gerçekten Emekli Olmayacağı Üzerine – Hollywood Life
David Furnish, 2022 Elton John Aids Vakfı Akademi Ödülleri’nde izleme partisinde (Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock)

Elton akşamı kaçırırken, 59 yaşındaki David iki çocuğuyla birlikte oradaydı – İlyas9 ve 11 yaşında Zachary. David, “Onlarla gurur duyuyorum” diyor. HollywoodYaşam, “çünkü bu yıl Oscar gününe geçtiklerinde gerçek bir kriz yaşadık ve Elton burada bizzat olamadı. Elton ve benim konuştuğumuzu duydular, ‘Ne yapabiliriz? Kendi başıma ev sahipliği yapamam. Ben Elton John değilim!’ Ve çocuklar, ‘Size yardım edeceğiz. Bu ailenin sadaka! Ve desteklemekten çok mutlu oluruz!’ Ben de, ‘Pekala, teşekkür ederim. Bunu kullanacağız ve bundan faydalanacağız.’”

David Furnish, Kocası Elton John'un Neden Müzikten Gerçekten Emekli Olmayacağı Üzerine – Hollywood Life
Elton John (Greg Allen/Invision/AP/Shutterstock)

“Destek aldıktan sonra [Lady] Gaga ve Eric McCormack ve Billy Porter Ve birlikte Brandi Carlile performans sergileyerek rahatlayabilir ve yapmam gereken işi yapabilirim ve omuzlarımda fazladan ağırlık taşıma konusunda endişelenmeden rahatlayabilirim” diye ekledi David. “Yani, bu tür bir desteğin olması harika.”

David, izleme partisinde görevlerini yerine getirirken, Elton Lincoln, Nebraska’da dolup taşan Pinnacle Bank Arena için bir gösteri düzenliyordu. “Benden gösteriyi ertelememi ve Oscar’a gelmemi istediler. ‘Yapamam’ dedim. Birçok kez ertelendi,'” dedi Elton, Lincoln Dergisi Yıldızı. “30 yıldır kaçırdığım ilk kişi bu. Buna değersin. TAMAM?” Elton’ın en büyük hitlerinin kasırga performansına tanık olan 14.000 hayrandan oluşan dolu bir evde oynadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/david-furnish-elton-john-wont-retire-reason/

Yorum yapın