David Beckham, 48. Doğum Günü İçin Karısı Victoria’yı Sweet Pic’te Öpüyor – Hollywood Life


David Beckham, 48. Doğum Günü İçin Karısı Victoria'yı Sweet Pic'te Öpüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

David Beckham46 yaşındaki , Instagram’daki son gönderisiyle kendisine hayran bir koca olduğunu kanıtladı! Futbolcu eşine seslendi Victoria Beckham 17 Nisan’daki 48. doğum gününün şerefine ve unutulmaz bir başlıkla birlikte ikisinin muhteşem rahat bir fotoğrafını ekledi. Resimde, muhabbet kuşları bir kumsalda suyun ve ateşin önünde kumun üzerinde duruyor ve kolları birbirine tutunarak dudaklarını kenetliyorlar.

Sevgi dolu eş, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çocuklarından bahsetti: Brooklyn23, Romeo19, Cruz17 ve arpçı10, başlıkta ve eski üye olarak adlandırılan baharat Kızlar “Harika.”

“En harika eş, mumya ve İş kadını doğum günün kutlu olsun ❤️ En harika günü geçir çünkü x’i hak ediyorsun Hepimiz seni çok seviyoruz ❤️ @victoriabeckham @brooklynpeltzbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven ❤️” yazıyordu.

Victoria Beckham, David Beckham
Victoria ve David Beckham önceki bir gezi sırasında. (Julio Munoz/EPA-EFE/Shutterstock)

David çevrimiçi haraçını paylaştığında, takipçilerinin yorum yapması uzun sürmedi. Bir takipçisi “Güzel” diye yazarken, bir diğeri ona “hoş bir koca” dedi. Diğerleri Victoria’ya Mutlu Yıllar diledi ve birçok kırmızı kalp emojisi vardı.

David ve Victoria, Victoria’nın özel gününü kutlamadan önce, oğulları Brooklyn’in düğününe katıldıkları için manşetlere çıktılar. Nicola Peltz geçen hafta. Genç çift, Palm Beach, Florida’da yıldızlarla dolu bir konuk listesinin önünde evlendi ve bunu yaparken inanılmaz görünüyordu. Festivallerden kısa bir süre sonra, aile olaylı günün fotoğraflarını yayınladı ve herkes etkilemek için giyindi!

David, Brooklyn gibi bir smokin giyerken Victoria, spagetti kayışları içeren göz alıcı metalik gümüş bir elbise giydi. Tüm gözler gelinin üzerindeydi ve bir adet de gelinlik giydi. Valentino elbise beyaz, bedene oturan ve kolsuzdu. Onu çarpıcı bir duvak ve dirseğine kadar uzanan uyumlu dantel eldivenlerle eşleştirdi.

Victoria geçen haftaki düğünden birkaç fotoğraf paylaşmak için Instagram’a gitti ve bir tanesinde o ve David koridorda yürürken vardı. “Gururlu anne ve baba 💒💕✨ tebrikler Bay ve Bayan Beckham,” diye yazdı başlıkta.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/david-beckham-kisses-victoria-48th-birthday-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir