David Arquette, ‘Arkadaşlar’ Şöhreti Sırasında Courteney Cox’tan ‘Aşağıda’ Hissetti – Hollywood Life


david arquette arkadaşlar courteney cox


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NBC/Everett Koleksiyonunun İzniyle

Ünlülerin de güvensiz anları var! On yıl sonra David Arquette51 ve Courteney Cox58, boşandı Hiç öpülmedi yıldız belirdi Andy Cohen‘S SiriusXM gösterisi ve kendisini “aşağı” hissettiğini itiraf etti. Arkadaşlar büyüyen başarısının ortasında aktris. “Onun açık olduğu zamanlardan geçtin mi? Arkadaşlar Sunucu, 27 Nisan’da David’e, gösterinin ne kadar başarılı olduğuna bağlı olarak ondan daha aşağı veya daha az hissettiğinizi nerede hissettiniz? eski karısı.

Daha sonra, bir çocuk babası, güvensizliklerinin geleneksel erkek ideolojisinden kaynaklandığını doğruladı. David, “Beğenmek, çeki sağlamak ve almak ve bilirsiniz, evin geçimini sağlayan kişi olmak istediğim bazı geleneksel erkek şeylerine sahibim,” dedi. Ayrıca Hollywood’u “iş bulma” yeteneğinin sıklıkla dalgalandığı bir “rollercoaster” olarak adlandırdı. Courtney’nin eski sevgilisi, “Ve sonra kendinizi televizyon ikonik dünyasının zirvesindeki biriyle karşılaştırdığınızda … kendinizi oraya koymak biraz zor,” diye devam etti.

David daha da samimi oldu ve eski evli çiftin 14 yıllık evlilikleri boyunca bu konuda “acı” ve “tartışmalar” yaşadıklarını detaylandırdı. “Birçoğu, bir şeyleri algılama şeklinle, bir şeyleri söyleme şeklinle, bir şeylere tepki verme şeklinle, diğer türden dış etkilerin senin hakkında nasıl hissettiğini etkilemesine izin verme şeklinle ilgili. kendin, ”Andy’ye kendisinin ve eski sevgilisinin ilişkilerinde bu sorunu nasıl çözdüklerini açıkladı. “Güveni artırmayı, kendine odaklanmayı, yaşadığım acı ve travmanın bir kısmını çözmeyi düşünüyorum… böylece kendimi açıp beni mutlu eden şeyi sahiplenebilirim.”

Courteney Cox
Courteney Cox, 1999’dan 2013’e kadar David Arquette ile evlendi. (NBC/Everett Collection’ın izniyle)

Röportajın sonlarına doğru kızını paylaşan David, hindistan cevizi arquette, 18, Courteney ile, başkalarını evlilikleri söz konusu olduğunda “düzeltmeye” teşvik etti. “Ama sonunda gerçekten harika bir şey yaşadık,” diye devam etti. “Bence pek çok insan sonunda … ilişkiler bittiğinde ve avukatlar işin içine girdiğinde, çoğu zaman gerçekten bir şekilde savaşıyorlar.” David, “avukatlara çok para harcamak” yerine, insanların “gerçekten çözmeye çalışmasını” dilediğini belirtti.

Courteney Cox'un arkadaşları
Courteney Cox, 1994’ten 2004’e kadar ‘Friends’de rol aldı. (Reisig & Taylor / ©Warner Bros. Television / Courtesy Everett Koleksiyonu)

bu Bağırmak David evli olduğu için ortak yıldızların ikisi de o zamandan beri taşındı. Christina McLarty42, 2015’ten beri. Bu arada, Courteney geçenlerde erkek arkadaşıyla Paskalya’yı kutladı. Johnny McDaid, 46, 9 Nisan’da. “Hepinize Mutlu Paskalyalar!” fotoğraf döngüsü Snow Patrol şarkıcısı ve 18 yaşındaki kızıyla. Pek çok kişinin bildiği gibi, esmer güzel başrol oynadı. Arkadaşlar 1994’ten 2004’teki son bölüme kadar. David ve çocuğunun annesi de birkaç filmde birlikte çalışmaya devam ettiler. Bağırmak en son sürüm de dahil olmak üzere filmler, Çığlık VIMart 2023’te.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/david-arquette-inferior-courteney-cox-friends-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir