Dave Grohl, Taylor Hawkins Tribute Konserinde gözyaşlarına boğuldu


duygusal Dave Grohl geç saatlere kadar yıldızlarla dolu bir haraç açtı foo savaşçıları davulcu Taylor Hawkins grubun ölümünden bu yana ilk gösterisinde.

3 Eylül’de şarkıcı, Londra’daki kalabalık bir Wembley Stadyumu’nda kalabalığı karşılamak için grup arkadaşlarıyla birlikte sahnede durarak “Taylor, Taylor!” diye tezahürat yaparak canlı yayınlanan yardım konserine başladı.

Titreyen sesiyle, Grohl onlara söyledi“Bayanlar ve baylar, bu gece burada sevgili dostumuz, grup arkadaşımız, kardeşimiz Taylor Hawkins’in hayatını, müziğini ve sevgisini kutlamak için toplandık. Onu şahsen tanıyanlarınız için, biliyorsunuz ki hayır. başka biri sizi gülümsetebilir, güldürebilir, dans ettirebilir veya onun gibi şarkı söyleyebilir. Ve ona uzaktan hayran olanlar için, eminim hepiniz aynı şeyi hissetmişsinizdir.”

Gösteride, Foo Fighters hitlerinin çoğunu gerçekleştirdi. “Times Like These” performansları sırasında, Dave duyguya kapıldışarkıya devam etmeden önce gözyaşlarını silmek için birkaç saniye durakladı ve birkaç nefes aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344851/dave-grohl-breaks-down-in-tears-at-taylor-hawkins-tribute-concert-in-london?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir