Dave Chappelle, Hollywood Bowl’daki Gösteri Sırasında Sahnede Saldırıya Uğradı


Dave Chappelle Los Angeles’taki canlı şovu sırasında korkunç bir olayla karşılaştı.

Komedyen 3 Mayıs Salı günü Hollywood Bowl’da performans sergilerken, seyirciler arasında oturan kimliği belirsiz bir adam sahneye koştu ve Chappelle’e saldırdı. Los Angeles Polis Departmanı olayı doğruladı. NBC Los Angeles 4 Mayıs Çarşamba günü erken saatlerde, şüphelinin, doğru şekilde ateşlendiğinde bir bıçak fırlatan bir replika silahla silahlandırıldığını belirtti. Şüphelinin silahı kullanmaya çalışıp çalışmadığı bilinmemekle birlikte, yetkililer olay sırasında Chappelle’in yaralanmadığını doğruladı.

Şüpheli Chappelle’i ele geçirdikten sonra, LAPD’nin “yüzeysel yaralar” aldığını ve hastaneye kaldırıldığını söylediği şüpheliyi gözaltına almak için olay yeri güvenliği devreye girdi.

48 yaşındaki Chapelle, Netflix Is A Joke Fest kapsamında Hollywood Bowl’da sahne aldı. Gecenin erken saatlerinde, komedyen dostum Chris Kaya mekanda sahne almak için sahne aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329595/dave-chappelle-attacked-onstage-during-performance-at-hollywood-bowl-in-los-angeles?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın