Dave Chappelle Hollywood Bowl Gösterisi Sırasında Saldırıya Uğradı: Video – Hollywood Life


Dave şapeli


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Richard/AP/Shutterstock

Dave Chappelle sırasında performans sergiliyordu Netflix bir Şakadır 3 Mayıs’ta Hollywood Bowl’da bir seyirci tarafından beklenmedik bir şekilde saldırıya uğradığı gösteri. Gösterinin video görüntüleri, saldırıya uğrayan Dave’in stand-up gösterisini yaparken yere çarptığını gösteriyor. Konukların komedi festivali sırasında telefon kullanmamaları gerekiyordu, ancak bazı seyirciler olayın grenli görüntülerini elde edebildiler. Saldırgan Dave ile uğraştıktan sonra kaçmaya çalıştı, ancak güvenlik tarafından çabucak yakalandı.

@rebhorn

o adam sahnede Dave Chappelle’e mızrak attı…WTF ❗️#davechappelle #Chrisrock #netflixisajoke #davechapelleshow #hollywood kasesi #komedi #willsmithslap

♬ orijinal ses – rebhorn

Akşama ait olduğu iddia edilen başka bir klip, adam gösteriyor Netflix bir Şakadır icracı, Chris Kaya, saldırıdan sonra sahnede Dave’e katıldı. “Oldu Will Smith” Chris şaka yaptı. Elbette Chris, Will’in sahneye nasıl fırlayıp tokat attığından bahsediyordu. o Mart’ta Oscar’da. Will’in öfkesi, Chris’in karısı hakkında bir şaka yapmasının ardından geldi. Jade Pinkett-Smith’in, saç dökülmesinin bir sonucu olan traş kafa. Chris, olaydan beri Will ile durumu kamuoyu önünde uzun uzadıya tartışmadı.

Dave şapeli
Dave Chappelle performans sergiliyor. (David Richard/AP/Shutterstock)

Bu arada Dave, Hollywood Bowl saldırısından zarar görmemiş görünüyordu. Hollywood Bowl sözcüsü, “3 Mayıs 2022’de Hollywood Bowl’da meydana gelen olay aktif bir soruşturmadır ve şu anda daha fazla yorum yapamıyoruz” dedi. Çeşitlilik. Saldırganın kimliği belirlenemedi. Ayrıca bildirildi Jamie foxx Dave’e yardım eden ve onunla uğraşan adamı yakalamaya yardım eden sahnedeki ilk adamlardan biriydi.

bu Netflix bir Şakadır 28 Nisan’dan bu yana devam eden festival 8 Mayıs’a kadar devam edecek. Her gece çeşitli komedyenler Hollywood’un farklı noktalarında stand-up yapmak için sahne alıyor. Festival, komedi dünyasının en büyük isimlerinden bazılarının yanı sıra bazı küçük mekanlarda sahne alan yükselen yıldızları da içeriyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/dave-chappelle-attacked-hollywood-bowl-performance-video/

Yorum yapın