Dava İddiaları – Hollywood Life


Johnny Depp, Amber Heard


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Watson/AP/Shutterstock

kehribar duydupsikolog, Şafak Hughes3 Mayıs Salı günü müvekkilinin adına ifade verdi ve Heard’ın eski kocasının geçmişteki tacizine ilişkin iddialarını detaylandırdı, Johnny Depp. İfadesi sırasında Hughes, Heard’ın Depp’in 2015 yılında Boston’dan Los Angeles’a yaptığı uçuş sırasında kıskanç bir öfkenin üstesinden geldiğini ve kendisine aktörle olan ilişkisi hakkında bağırdığını söyledi. James Francobaşına Günlük Canavar.

Hughes, Heard’ın Depp’in sonunda “James Franco hakkında konuşmaya” başladığını iddia ettiğini kaydetti: “‘Umarım kaçışlarınla ​​eğlenmişsindir”, ardından aktrisin sırtına tekme atmaya devam etti ve o ileri gitti. Hughes ayrıca olayı kendisine yalnızca Heard’in anlattığını, ancak durumun ilk elden gerçekleştiğini hiç görmediğini söyledi.

Johnny Depp
Johnny Depp, eski Amber Heard’a (Jim Watson/AP/Shutterstock) karşı davası sırasında.

Hughes’a göre olay, Heard’ın Depp ile olan ilişkisi sırasında maruz kaldığı iddia edilen istismarın bir örneğiydi. bu Charlie’nin Çikolata Fabrikası aktör şu anda dava açıyor su adamı bir op-ed yazmak için 50 milyon dolarlık aktris Washington Post Aralık 2018’de, kendisini aile içi şiddetten kurtulan biri olarak tanımladı – ancak Depp’ten hiç bahsetmedi. Depp o zamandan beri eski sevgilisi tarafından yapılan tüm iddiaları reddetti ve davaları hala devam ediyor.

kehribar duydu
Mahkeme salonunda Amber Heard (Jim Watson/AP/Shutterstock).

En son bölüm, denemenin birkaç yorucu bölümünden sonra geliyor. Daha dün, Depp’in menajeri Jack Whighamitibaren Yaratıcı Sanatçılar Ajansımüvekkili adına ifade verdi, Heard tarafından yazılan görüş yazısının Johnny için “felaket”ten başka bir şey olmadığını söyledi. Çeşitlilik. Whigham, ifadesinde, “Op-ed’den sonra ona bir stüdyo filmi almak imkansızdı” dedi.

Menajer, Johnny’nin çok başarılı bir seri üzerinde çalışmaya devam etmeyi planladığını söyledi. Karayip Korsanları, ancak Amber’in aile içi şiddetle ilgili makalesi yayınlandıktan sonra Disney aniden “farklı bir yöne” gitti. Heard’ın avukatı, Elaine Bredehoftyıldızın aslında hiçbir zaman yazılı olarak 22,5 milyonluk bir sözleşmesi olmadığını söyleyerek ifadeye itiraz etti – ve Johnny’nin 2018 sonbaharında Disney tarafından filmde rol alma olasılığının zaten düşük olduğunu gösteren önceki ifadeye atıfta bulundu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/johnny-depp-jealous-james-franco-amber-heard-trial/

Yorum yapın