Daredevil Reboot Spider-Man Cameo’dan Sonra Çalışmalarda


gözüpek MCU’nun dokuz canlı kedisidir.

Gündüz avukat, gece kanunsuz Matthew Murdock (diğer adıyla Daredevil) üzerine kurulu yeni bir dizi Disney+’ta çalışıyor. buna göre Çeşitlilik.

için fikir gözüpek yeniden başlat sonra buhar aldı Charlie Cox—Netflix’te ünvanlı süper kahramanı kim oynadı? gözüpek 2015’ten 2018’e kadar üç sezon boyunca 2021’lerde hareketli bir kamera hücresi yaptı Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Örümcek Adam’ın yanında bir sahnede (Tom Hollanda), Mutlu (Jon Favreau) ve May Teyze (Marisa Tomei).

Ek olarak, Vincent D’Onofrio-Netflix dizisinde Wilson Fisk’i (diğer adıyla Kingpin) oynayan kişi, yakın zamanda Disney+ dizisindeki rolü yeniden canlandırdı. Şahin göz.

“O kadar heyecanlandım ki Kevin [Feige] gelip yapmamı istedi [the role again]D’Onofrio, E! News’e Kingpin’e geri adım atmakla ilgili olarak şunları söyledi: “Aslında Daredevil için karakteri yaratırkenkine çok benziyordu. Heyecan verici. Eminim ki tepkim, sana sorarlarsa nasıl tepki vereceğine çok benzerdi.”

Bize sorarsanız, bu noktaların hepsi oldukça iyi sıralanıyor. gözüpek hayranlar!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331727/daredevil-reboot-is-in-the-works-after-spider-man-no-way-home-cameo?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel