Danny Masterson’ın Tecavüz Davasından En Şok Edici Açıklamalar


Suçlayıcı Jen B., Scientology ve Danny Masterson hakkında ne ifade etti?

Tanık ifadesi, Jen B.’nin kovuşturma için kürsüye çıkmasıyla başladı. Hayatı boyunca bir Scientologist olduğuna, anne babası doğduğunda zaten kilisenin üyesi olduğuna ve en yakın arkadaşlarının hepsinin bu çevreden olduğuna tanıklık etti. Çünkü, “Scientology’de büyümek, Scientologist olmayanlarla ilgili politikalar var” dedi.

Masterson ile 24 yaşındayken tanıştı ve nişanlısı, şimdi 48 yaşındaki oyuncuyla amatör bir softbol takımında oynuyordu.

Masterson’ın rıza dışı anal seks başlatmasıyla sonuçlandığını söylediği Eylül 2002 gecesinde Jen, onu öpmeye başladığında çok fazla sarhoş kahkahası olduğunu ifade etti. Barda ona bir tazı sipariş ettiğini ve eve vardıklarında ona berrak bir içecek verdiğini hatırladı.

“Yüzüne bakıyorum ve “Ne yapıyoruz, bu aptalca” dedim. “Bir şekilde yorulacaktım… Kafam çok karışıktı… ve sonra bunun en komik şey olduğunu düşündüm ve gülmeye devam ettim. Neden gülmeye devam ettiğimi bilmiyorum. Çok saçmaydı.” Sonra Jen devam etti, “Sonra hatırladığım şey vücudumu hareket ettirmesiydi… ve sonra karnımın üzerindeydim ve arka tarafımda gerçekten keskin bir acı hissettim.”

Jen, onu öpmek “neredeyse ensest gibi hissettim” diye açıkladı. “Biz çok sıkı bir arkadaş grubuyuz. O benim en iyi arkadaşımın patronuydu… ‘daha çok bir erkek kardeş gibi hissettirdi – bazen kötü bir erkek kardeş gibi, ama içki içip içmemesine bağlı olarak değişiyordu.” Penisini vajinasının içinde hissettiğinde daha uyanık hale geldiğini, ama sonra onu döndürdüğünde “yönünü şaşırdığını” hissettiğini söyledi. İlk başta anal içine girildiğini anlamadı, devam etti, ama sonra “Kelimenin tam anlamıyla öyle bir acı çekiyordum ki… Sadece yüksek sesle ‘hayır’ diye bağırdım.”

Jen, ertesi sabah, korkunç bir baş ağrısı olduğunu ve midesinin bulandığını söyledi. Boşalıp boşalmadığını bilmiyordu ve banyoya gittiğini açıkladı, esasen onun prezervatif kullanıp kullanmadığını kontrol etmek için. Herhangi bir işaret bulamadığını söyledi. Masterson uyandığında evde değildi ve o gitti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350935/the-most-shocking-revelations-from-danny-masterson-s-rape-trial?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir