Danny Masterson, Comic-Con’da ‘That 70s Show’ Aktivasyonundan Çıkarıldı – Hollywood Life


Danny Masterson, Comic-Con'da


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Bu yılki San Diego Comic-Con 20 Temmuz’da başladı ve Danny Masterson47, 70’lerin Şovu 25. yıl dönümü aktivasyonu, göre Haftalık eğlence. Çıkış, gözden düşen aktörün, dizinin orijinal oyuncu kadrosundan görüntüler içeren “gerçek boyutlu fotoğraflardan” çıkarıldığını ortaya çıkardı. Şu anda bölge ibadetinin ortasında San Diego’daki Omni Hotel’de kurulan serinin bir yıldönümü aktivasyonu var.

Danny Masterson, Comic-Con'da
Danny Masterson, That ’70s Show’da sekiz sezon boyunca Steven Hyde’ı canlandırdı. (Everett)

Ek olarak, ekranda bir video var (izleyin video burada) Danny’nin sadece “kısaca gösterildiği” otelde. Klibin sonunda, 47 yaşındaki şovun girişinin sonunda yer alan “Merhaba, Wisconsin” diye bağırdığı duyulabiliyordu. Klipte kendisini duyabilmesine rağmen, outlet, otelde görülebilen “videonun tamamında büyük ölçüde bulunmadığını” kaydetti.

Gösterinin hayranları oteli ziyaret edebilir ve ikonik 1969 Oldsmobile Vista Cruiser ile oyuncu kadrosunun geri kalanının gerçek boyutlu fotoğraflarıyla birlikte fotoğraf çekebilir. Etkinleştirme, San Diego’daki Comic-Con hafta sonu boyunca sergilenecek. Dahası, outlet, yardımcı yıldızlarla planlanmış bir panel olduğunu ortaya çıkardı. Debra Jo Rupp (Kitty) ve Kurtwood Smith (Kırmızı), ancak devam eden SAG-AFTRA grevinin ortasında iptal edildi.

Danny Masterson, Comic-Con 2'de
Danny Masterson, Mayıs 2023’te suçlanan üç tecavüzden ikisinden hüküm giydi. (Shutterstock)

Tarafından bildirildiği üzere, Danny’nin aktivasyondan çıkarılması, iki kez zorla tecavüzden mahkum edilmesinden yaklaşık iki ay sonra gelir. Çeşitlilik Tecavüz için üçüncü bir suçlama vardı, ancak jüri karar konusunda çıkmaza girdi. New York yerlisi ilk şarj Haziran 2020’de “2001 ile 2003 yılları arasında meydana gelen farklı olaylarda üç kadına zorla tecavüz etmekten”.

Danny, Mayıs ayında iki suçtan suçlu bulunduğunda, jüri mahkumiyet lehinde 8-4 oy kullandı. “Suçsuz olduğunu” iddia etti ve kendisine yöneltilen tüm suçlamaları reddetti. AP Haberleri. Şimdi, bir çocuk babası, bu baharın başlarında verilen mahkumiyetlerin ardından 30 yıldan ömür boyu hapis cezasına çarptırılabilir. 4 Ağustos için bir duruşma tarihi belirlendiği bildirildi.

Danny, hit komedi dizisinde sekiz sezon boyunca Steven Hyde rolünü oynadı. 70’lerin Şovu 1998’den Mayıs 2006’daki son bölümüne kadar yayınlandı. Gösterideki diğer yıldızlardan bazıları şunlardır: Mila Kunis39, Ashton Kutcher45, Laura Prepon43, Topher Grace, 45 ve diğerleri. yeniden başlatma, 90’ların ŞovuOcak 2023’te gösterime girdi, ancak Danny yeni diziden çıkarıldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/danny-masterson-cut-that-70s-show-activation-comic-con/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir