Danny Glover, Bikinili Emlakçıyla Görülen Karısından Ayrıldığını Doğruladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Danny Glover Regina Murray


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kobra Takımı / BACKGRID

Efsanevi Ölümcül Silah yıldızı Danny Glover karısıyla ayrıldığını doğruladı Eliane Cavalleiro, ve bikinili bir kız arkadaşıyla yeni plaj fotoğraflarına çoktan taşınmış gibi görünüyor! 75 yaşındaki Danny’nin temsilcisinin Günlük posta 2009’da yeniden evlendiği Eliane ile “artık evli olmadığını” söyledi. 13 Haziran Pazartesi günü Kraliyet Tenenbaumları Sardunya’da emlakçıyla su keyfi görüldü Regina Murray.

Danny Glover Regina Murray
Danny Glover ve Regina Murray 13 Haziran 2022’de Sardunya’da. (Kobra Takımı / BACKGRID)

Bir fotoğrafta, gömleksiz Danny, Regina’yla konuşmak için eğilirken eli hafifçe Regina’nın kalçasına dayayarak suda duruyor. Bir diğerinde ikili, Regina’nın cep telefonunda mutlu bir şekilde bir selfie çekti ve bir diğerinde Danny suda dengesini bulurken el ele tutuşup gözlerini kilitlediler. Diğer eğlenceli enstantanelerde Danny, manikürlü eli sağ kalçasının üzerinde durarak flörtöz bir şekilde poz verirken Gina’nın fotoğraflarını çekerken görüldü.

Gina’nın geniş kenarlı şapkası ve güneş gözlükleriyle açık pembe ve beyaz bikinisini sallarken kesinlikle rahat ve mutlu görünüyorlardı. Göbek takıları ve halka küpelerle süsledi. Başına DM, Danny, 2018’de California, Pasadena’daki NAACP Image Awards’da Eliane ile fotoğraflanmadı. bu kilitli aktör ve Gina da 11 Haziran Cumartesi günü Santa Margherita di Pula’daki Filming Italy’de kırmızı halıda görüldü.

Regina Murray Danny Glover
Regina Murray ve Danny Glover 13 Haziran 2022’de selfie çekiyor. (Cobra Takımı / BACKGRID)

Danny ve hayırsever eski sevgilisinin bu noktada ne kadar süredir ayrı oldukları bilinmiyor; bir kızı var, mandisa eldivenievliliğinden romancılığa Asake Bomani. 1975’ten 2000’e kadar evli kaldılar. Primetime Emmy Ödülü adayı olan başarılı oyuncu, Utah Eyalet Üniversitesi ve Starr King Bakanlığı’ndan fahri doktora derecelerine sahip. Aynı zamanda bir aktivist ve insancıl olarak bilinir. Mart ayında, Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından prestijli Jean Hersholt İnsani Yardım Ödülü’ne layık görüldü.

Eski rol arkadaşı Mel Gibson Bu yılın başlarında Danny’nin yeni bir filmde LAPD Çavuş Roger Murtaugh rolüne geri döneceği açıklandı. Ölümcül silah franchising taksit.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/danny-glover-confirms-split-wife-bikini-photos/

Yorum yapın

SMM Panel