Danny Amendola Ayrılıyor mu? – Hollywood Hayatı


Hannah Brown


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FOX

Son 4 gün içinde, Özel Kuvvetler: Dünyanın En Zor Sınavı kurs 8 asker talep etti. Beşinci gün başladığında, Danny Amendola sabah acemileri toplamakla görevlendirildi. Yönetmenlik Ekibi, herkesi o gün için bir araya getirip getiremeyeceğini ve lider olup olamayacağını görmek istiyor.

Günün ilk görevi, şimdiye kadarki en ölüme meydan okuyan görevdir. Acemiler bir binanın yan tarafından aşağı doğru püskürtülmelidir. Havada 250 fit oldukları için çok aşağı iniyorlar. Binayı geri püskürtmeden önce bile, teçhizatlarını giymiş olarak binanın tepesine kadar koşmaları gerekiyor.

Kenya Moore
‘Özel Kuvvetler: Dünyanın En Zor Testi’nde Kenya Moore. (TİLKİ)

Hemen hemen herkes merdivenleri çıkmak için mücadele eder. İlk giden Danny ve iyi bir iş çıkarıyor. Kenya Moore ve Dwight Howard görevi geçerken Anthony Scaramucci ve Mike Piazza başarısız. Hannah Brown yükseklerden korkar, ancak bu meydan okumada mükemmeldir. DS üyesi ona “mükemmel bir tekniği” olduğunu söyler.

Görevden sonra Mike sorgulanmak üzere çağrılır. Performansı konusunda dürüst. “Bitiriyor ama bu süreçte iyi gitmiyor.” Mike kendi içinde “biraz hayal kırıklığına uğradığını” kabul ediyor.

Bir sonraki görev, bir aksiyon filminden fırlamış gibi. Askerler, silah sesleri ve patlamalarla karşılaşırken çıkış yolunu belirlemeli ve içinden geçmelidir. Danny, Kenya, Mike, Anthony, Carli Lloydve Gus Kenworthy hepsi görevde başarısız olur. Gus’a performansının “kesinlikle feci bir başarısızlık” olduğu söylendi. Hannah bağırıp çağırmanın hayranı değil ama bu görevi zorlayıp geçebiliyor.

Dönüş yolunda, Danny hararetli bir tartışmaya girer. billy, DS üyelerinden biri. Billy, Danny’ye tavrından dolayı bağırır ve Danny olmaması gerektiği halde geri adım atar. Ana kampa döndüklerinde, Danny ayrılmayı düşünüyor. Mike, Danny’ye şimdi pes etmemesi gerektiğini söyler.

Danny Amendola
25 Ocak bölümünde Danny Amendola. (TİLKİ)

Danny saygısız hissediyor. Carli’ye Billy’nin çizgiyi aşıp aşmadığını sorar. Mike araya girmeye çalıştığında, herkes Mike’a Carli hakkında konuştuğu için bağırmaya başlar. Carli, Danny ile şeytanın avukatlığını yapıyor. Hararetli bir andı ama Yönetmen Ekibin yapmaya çalışacağı tam da buydu.

Danny ve Billy, olanlar hakkında yüz yüze konuşurlar. Danny’nin kalıp kalmayacağı konusunda bir karar vermesi gerekiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/special-forces-episode-5-recap-danny-amendola-leaving/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir